Vánoční dárky se slevou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční dárky se slevou


S blížícími se svátky propuká ve všech koutech naší republiky nákupní mánie.


S blížícími se svátky propuká ve všech koutech naší republiky nákupní mánie. Lidé shánějí dárky pro své blízké a zejména v této době je zajímají více, než kdy dříve slevy. Se slevou se dá dnes koupit téměř cokoliv a zejména pak, nakupujete-li prostřednictvím internetu. Nákupy online mají řadu výhod. Nemusíte stát fronty, obcházet obchody a pracně porovnávat ceny. Pro určitý typ dárků je tedy nákup přes internet naprosto ideální.

Takovýmto dárkem jsou například pobyty a zážitky! Chcete-li své blízké potěšit něčím opravdu originálním a neotřelým, věnujte jim lázeňský pobyt nabitý procedurami, víkend na horách s lyžováním nebo například vyhlídkový let balónem a darujete tak nádherné chvíle, na které hned tak nezapomenou. Slevy pobytů a zážitků jsou ideálním tipem na dárek. Zakoupený poukaz na pobyt či zážitek je ideálním vánočním dárkem pro vaše rodiče, prarodiče, ale také sourozence či přátele. Příjemné chvíle odpočinku přijdou jistě vhod každému.

NewGo.cz slevy pobytů a zážitků

Pestrou nabídku pobytů a zážitků naleznete na stránkách www.newgo.cz, nově spuštěném slevovém portálu, který se zaměřuje pouze na slevy pobytů a zážitků. Portál NewGo.cz nabízí každý den novou slevu na pobyt či zážitek v rámci České republiky, ale také zahraničí. Aktuálně zde můžete zakoupit například dovolenou v maďarských lázních pro 2 osoby, víkendový pobyt na horách se skipasem v ceně, třídenní pobyt na Slovensku s polopenzí atd.

Všechny slevy pobytů a zážitků na NewGo.cz můžete zakoupit jako dárek. Jednoduše při vyplnění objednávky zadáte e-mailovou adresu, na kterou má být zaslán voucher s vaším věnováním a je to. Slevy NewGo.cz jsou zárukou spokojeného cestování za skvělé ceny! Navštivte webový portál NewGo.cz a poznávejte krásy naší země.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 11. 2011 20:01
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.