Tradiční Tech Data Forum letos vystřídá neformální Tech Data Beerfest | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tradiční Tech Data Forum letos vystřídá neformální Tech Data Beerfest


• Společnost přichází se zcela novým konceptem setkání s distribučním kanálem • Neformální Beerfest má být především skvělou zábavou pro všechny účastníky • Na březnovou akci Tech Data jsou zváni všichni obchodní partneři společnosti Praha, 21. 2. 2011 – Zcela nový koncept tradičního setkání zástupců společnosti s výrobci a obchodními partnery představila společnost Tech Data Distribution, přední distributor výpočetní a komunikační techniky. Tradiční TD Forum nahradí po 13 letech zcela nová akce – Tech Data Beerfest. Přátelské neformální setkání s hlavním cílem dobře pobavit všechny zúčastněné se uskuteční 8. března 2011 v areálu pivovaru Staropramen v Praze.

Akce s podtitulem „Pojďte s námi na pivo“ začne v 16 hodin a je otevřená pro všechny, kdo se společností Tech Data Distribution spolupracují. Na všechny účastníky čeká kromě prezentací výrobců také vynikající pivo přímo ze zdroje, bohatý doprovodný program a celá řada netradičních tematických soutěží.

„Mohli jsme i letos udělat tradiční Tech Data Forum, ale řekli jsme, že po třinácti letech nadešel čas na změnu. Chceme udělat otevřené a neformální setkání, na kterém budeme mít možnost v klidu představit připravované novinky a pobavit se o všem, co naše obchodní partnery zajímá. Plánujeme pojmout setkání především jako dobrou zábavu pro všechny účastníky,“ představuje nový koncept akce generální ředitel společnosti Tomáš Cígler.

Základním rozdílem oproti TD Forum má být neformálnost celého setkání. „Nechceme dělit zákazníky na malé a velké. Ve společnosti Tech Data si vážíme všech obchodních partnerů – a proto jsou také všichni na akci srdečně zváni. Rozhodli jsme se, že také program zkrátíme, aby akce nebyla tak náročná pro výrobce ani návštěvníky. O to bohatší a zábavnější však bude program,“ slibuje Tomáš Cígler.

Platinum partnery akce jsou společnosti Microsoft a Samsung. Gold partnery Cisco a Hewlett Packard, silver partnery APC, Brother, Canon, D-Link, Epson, IBM, IOMEGA, Kingston, OKI, Panduit, T-Mobile, Toshiba a Xerox.


Základní fakta o akci:
Název akce: TD Beerfest 2011
Krátký popis: Neformální setkání prodejců a výrobců se všemi obchodními partnery
Datum: 8. 3. 2011
Místo: Pivovar Staropramen
Hlavní pořadatel: Tech Data Distribution
Organizační zajištění: Komunikační agentura AETNA
Mediální partner: Reseller Magazine
Informace: www.techdata.cz/beerfestVíce informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.


O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 2. 2011 15:07
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.