TopClanky.cz zjistí nenáviděné a oblíbené internetové stránky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TopClanky.cz zjistí nenáviděné a oblíbené internetové stránky


Na celém internetu je podle odhadů asi miliarda webových stránek. Je těžké mezi nimi objevit užitečnou webovou službu. Nová služba TopClanky.cz je zcela zdarma. Uživatelům i návštěvníkům umožňuje přidávat tipy na zajímavé webové stránky a zároveň o nich hlasovat. Je tedy možné jednoduše zjistit, jaké internetové stránky se lidem líbí.

Na rozdíl od konkurenčních služeb však Topclanky.cz nevyžadují registraci. Znamená to, že odkaz může přidat skutečně každý. Hlasovat pro oblíbený web je opět možné bez registrace. Novinkou je volba záporného hodnocení pro internetové stránky, které se lidem nelíbí.

"Provozovatelé webových stránek si také mohou přidat na svůj web ikonu TopČlánků. Když na tuto ikonu kliknou návštěvníci jejich webu, mohou tím automaticky přidat svůj oblíbený web na TopClanky.cz," vysvětluje Pavel Soldán, provozovatel služby TopClanky.cz.

Aby měla služba na začátek zajištěna nové odkazy, využil provozovatel Pavel Soldán svůj vlastní systém Pise.cz, který je určen pro psaní osobního deníčku (blogu). "To znamená, že se na všech osobních deníčcích objevila ikona TopClanky.cz," dodává Soldán. Podobnou možnost mají také ostatní majitelé webů.

O projektech
Pavel Soldán provozuje mj. internetovou službu pro psaní vlastního deníku - Pise.cz a poradnu Poradte.cz, která pomáhá nalézt odpověď na jakoukoliv otázku z jakékoliv oblastiKontakt:

Pavel Soldán
majitel
sopa@seznam.cz
+420603953416


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 10. 2007 7:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Pavel Soldán (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
majitel několika webových projektů
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.