Tiskovky.info zahajují provoz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tiskovky.info zahajují provoz


PRAHA, 24. září 2007 – Nově vznikající server Tiskovky.info spouští své služby, které umožní spojit média se zadavateli tiskových zpráv a oznámení o tiskových konferencích. Již tak nebude nutné posílat vše do jednotlivých redakcí novin, televizí, rádií či internetového zpravodajství. Vše naleznou redaktoři na jednom místě.

Revoluční služba Tiskovky.info umožní to, co se na poli komunikace mezi médii a různými společnostmi typu PR agentur, úřadů veřejné správy či soukromých firem dosud nepodařilo. Spojuje totiž zájmy obou skupin na jednom místě. Zadavatelé tiskových zpráv a oznámení o tiskových konferencích mohou pohodlně vkládat své informace na web, kde jej poté stejně pohodlně najdou redaktoři z jednotlivých médií.

Tiskové zprávy lze třídit pro lepší přehlednost do různých kategorií, tiskové konference zase pomáhá odlišovat geografické umístění. Vkládání jednotlivých zpráv/oznámení je velice snadné prostřednictvím jednoduchého webového formuláře. Média informace naleznou jednak na webu www.tiskovky.info, a nebo si je mohou nechat zasílat přímo na e-mail.

Oficiální spuštění webu je plánováno na pondělí 1. října 2007, zadavatelé však mají několik dnů předstih, aby se mohli se systémem lépe seznámit. Během této doby (ale samozřejmě i poté) budou moci zadavatelé také informovat tvůrčí tým Tiskovky.info o tom, co by na službě ještě vylepšili. O serveru následně budou před oficiálním spuštěním informována všechna významná i méně významnější média.

Pro zadavatele existuje na serveru Tiskovky.info také možnost registrace, která jim umožní být pro média ještě důvěryhodnější. Po vyplnění jednoduchého webového formuláře a autorizaci e-mailem, schválí jejich registraci také administrátor. Následně budou moci po přihlášení vkládat zprávy a oznámení jako tzv. ověřený zdroj. Média tak budou mít jistotu, že jde skutečně o zadavatele (zdroj), jejichž jménem vystupuje.

Poslední a neméně důležitou informací je, že veškeré služby na serveru Tiskovky.info jsou zcela ZDARMA.

Tiskovky.info mají ambici stát se důležitým kanálem spojující média se zadavateli tiskových informací. Tiskovky.info by vám měli zjednodušit práci tak, abyste se mohli věnovat činnostem, ve kterých jste opravdu dobří. Více informací na webu www.tiskovky.info.Kontakt:

David Havlíček
Administrátor
tiskovky(z)tiskovky.info
+420 777 949 607


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 9. 2007 17:52
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Tiskovky.info (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tiskovky.info vznikly jako služba spojující média a společnosti, organizace a instituce, které prostřednictvím médií chtějí informovat veřejnost o určitých skutečnostech. K tomu mohou využít umístění své tiskové zprávy na Tiskovky.info, popř. zde mohou informovat o konání tiskové konference.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.