Textilní utěrky MEWA – ideální řešení pro každého | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Textilní utěrky MEWA – ideální řešení pro každého


Systém textilních utěrek pro více použití představuje ideální řešení pro všechny, jimž záleží jak na čistotě a bezpečnosti, tak i na ekologii a úspoře času jejich provozu. Za spolehlivého partnera nabízejícího kompletní služby v oblasti průmyslových textilií je považována společnost MEWA, které již více než sto let důvěřují spokojení zákazníci.

Spolupráce se společností MEWA s sebou přináší hned několik výhod, přičemž k těm největším patří tzv. full-service, jenž tato firma poskytuje svým zákazníkům. Ke službám komplexní péče v oblasti textilních průmyslových utěrek na více použití patří prvotní vybavení dle potřeby, přesné dodání a vyzvednutí utěrek v rámci pevně domluvených termínů a odborné vyprání či plnění zákonem stanovených předpisů s ohledem na životní prostředí. V případě opotřebení jsou utěrky nahrazeny novými, aniž by tím zákazníkovi vznikly dodatečné finanční náklady. Utěrky jsou dodávány a skladovány ve speciálních kontejnerech se vzduchotěsnými uzavíratelnými poklopy. MEWA garantuje také dodržování předpisů životního prostředí a přebírá všechny závazky při odstraňování odpadu, jež vznikne v souvislosti s používáním textilních utěrek. Tento full-service systém řeší velmi jednoduše i skladovací a logistické problémy na straně zákazníků.
V oblasti textilních průmyslových utěrek pro více použití je společnost MEWA jednoznačně jedničkou na trhu. Produkty nabízené společností MEWA jsou denně používány spokojenými zákazníky, kteří si mohou vybrat ze čtyř rozličných druhů utěrek:

MEWATEX:
Tyto utěrky absorbují přibližně 2,5 krát více kapalin obsahujících olej než samy váží, a to během několika sekund a bez následného kapání. Utěrka je odolná jak proti roztržení, tak i proti oděru a obstojí i při použití v nejtěžších podmínkách, aniž by se změnily její vlastnosti.

MEWATEX PLUS: je utěrka vhodná pro odstraňování nečistot z citlivých povrchů. MEWATEX PLUS velmi saje velmi rychle – a extrémně hodně.

MEWATEX ULTRA: je nejvhodnější pro jemné čištění a leštění choulostivých ploch. Tyto utěrky jsou schopny absorbovat množství vody jako mnohonásobek své váhy.

Tam, kde je potřeba vyčistit velmi citlivé výrobky, splní MEWA PROTEX svůj úkol bezchybně a ekonomicky. MEWA PROTEX je vyráběna z velmi kvalitní tkaniny na bázi mikrovlákna. Z tohoto důvodu nezanechává tato utěrka žádné zbytky vláken a disponuje velmi vysokou absorpční kapacitou.

Dalším výrobkem této produktové řady je absorpční rohož MEWA MULTITEX, která ochraňuje stroje, pracovní místa a podlahu před znečištěním a nebezpečnými kapalinami.

Společnost MEWA vznikla roku 1908 v německém Sasku a dnes patří k čelným evropským podnikům v oblasti průmyslových textilií. Svou sítí 35 poboček pokrývá významnou část evropských zemí. Neustále se věnuje zdokonalování kvality svých výrobků i zákaznického servisu. Společnost MEWA je vlastníkem certifikátu podle celoevropsky platné normy kvality DIN EN ISO 9001 a 14001.
Kontakt:

Michal Peterka
Managing Partner
mpeterka@mediatrust.cz
603 556 404
234 066 206


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 2. 2008 13:18
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: MediaTrust Communications (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
reklama/PR
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.