Tech Data zvýšila před Vánocemi skladové zásoby CISCO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data zvýšila před Vánocemi skladové zásoby CISCO


Praha, 1. 12. 2010 – Společnost Tech Data Distribution přichází s další výjimečnou akcí před letošními Vánocemi. Po mimořádných promoakcích a prodloužení pracovní doby obchodního oddělení se rozhodla zajistit všem klientům rychlé vyřízení všech objednávek. Proto výrazně navýšila skladové zásoby produktů CISCO.

„Chceme všem svým partnerům i zákazníkům maximálně ulehčit práci v předvánočním shonu. Víme, že každý z nás má mnoho starostí se sháněním dárků, proto je chceme ubezpečit, že naše zboží dostanou včas,“ říká Jaroslav Salva, ředitel divize Azlan.

Na produkty CISCO se u Tech Daty vztahuje také kampaň CISCO Happy Days. Zákazníci, kteří si do 17. prosince u Tech Daty koupí některý z produktů Cisco, dostanou dárek. Více informací o akci je na oficiálních stránkách www.techdata.cz.

Až do 15. prosince poběží také virtuální TD Casino, v němž si mohou všichni zákazníci, jež nakoupí v e-shopu za více než 5000 korun, zahrát o mnoho luxusních cen včetně zájezdu do Las Vegas.Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.
O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 12. 2010 16:07
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.