Tech Data zve na seminář o virtualizaci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data zve na seminář o virtualizaci


Praha– Tech Data Distribution, přední český a slovenský IT distributor, pořádá společně se svými partnery jednodenní seminář na téma virtualizace v malých a středních podnicích. Seminář s názvem IBM řešení pro SMB segment se koná v pátek 23. 3. 2012 v Praze.

Součástí semináře bude prezentace komplexních řešení určených pro malé a střední podniky, která vzešla ze spolupráce společností Azlan, IBM a Microsoft. V rámci dne tak k jednotlivým tématům promluví zástupci jmenovaných společností – Jaroslav Šabacký za Azlan, Jakub Venc a Martin Moravec za IBM a Petr Špetlík za Microsoft.

Témata jednotlivých přednášek jsou následující:

Virtualizační řešení na platformě IBM pro SMB trh
Portfolio serverů IBM a virtualizační balíčky
Konfigurace snadno a rychle díky www.Presalesadvisor.com
Virtualizace na IBM a Hyper-V
Konvergovaná infrastruktura pro oblast SMB
Windows Server 8 BETA a Hyper-V 3.0
System Center 2012 a Activation Promo

Účast na semináři je třeba si dopředu zaregistrovat – buď přímo v TD InTouch, nebo na e-mailu virtualizace@techdata.cz. Registrace bude uzavřena 20. března 2012 ve 20:00 nebo po naplnění kapacity sálu. Více informací o připravovaném semináři naleznete zde.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 3. 2012 14:51
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.