Tech Data zdokonalila svůj webový portál | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data zdokonalila svůj webový portál


Praha, 23. 6. 2011 – Společnost Tech Data Distribution opět vylepšila svůj webový portál pro zákazníky. Od 1. června se u všech produktů značky Cisco zobrazuje i aktuální skladová dostupnost v centrálním skladu ve Velké Británii.

Zákazníci tak na první pohled získávají informace o zásobách Cisco produktů nejen ve skladu v Boru u Tachova, kde se nachází více než 27 000 položek, ale i o stavu zásob v britském skladu, kde jich je více než 109 000 položek včetně různých Cisco specialit. Díky této nové službě mohou zákazníci Tech Data Distribution plánovat svoje projekty mnohem lépe. Zboží je z britského skladu dodáno do České republiky zpravidla do tří pracovních dní od přijetí objednávky.

A aby bylo nakupování produktů Cisco co nejzábavnější, připravila společnost Tech Data Distribution zajímavou hru. Za každou objednávku Cisco produktů přes webový portál v hodnotě nad 3 000 Kč může zákazník vstoupit do virtuálního Cisco Casina a vyhrát zajímavé ceny. Všechny podrobnosti k soutěži najdou zájemci na www.techdata.czVíce informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 9:23
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.