Tech Data sestavila největší tým pro produktovou podporu partnerů Microsoft | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data sestavila největší tým pro produktovou podporu partnerů Microsoft


Praha, 18. 1. 2011 – Společnost Tech Data Distribution, přední distributor výpočetní a komunikační techniky, představila kompletní podobu nového týmu pro virtualizaci a produktovou podporu partnerů společnosti Microsoft.

Nový, pětičlenný tým, nabízí partnerům obchodní podporu včetně optimalizace nabídek, licenčních konzultací, obchodní a technickou podporu v konkrétních obchodních případech, ale i pravidelné e-mailové zpravodaje, kurzy nebo semináře.

Celý tým splňuje nejvyšší nároky na profesionalitu a odbornou způsobilost, techničtí konzultanti se mohou pochlubit i prestižní certifikací MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer).

Business Unit Managerem nového týmu se v říjnu stal Martin Madár, který se podílel na úspěšném rozjezdu distribuce on-line služeb Microsoft BPOS v Tech Data. Kromě řízení celého týmu je jeho úkolem také správa licenčního portálu Tech Data License Online pro Českou a Slovenskou republiku.

Business Development Manager Pavel Cach přišel do Tech Data ze společnosti Microsoft, kde byl čtyři roky zodpovědný za aplikační platformu pro významné zákazníky.

Jaroslav Šabacký, technický konzultant virtualizace, má sedmiletou zkušenost v IT projektech pro SMB klienty. Jeho klíčovou specializací byla právě virtualizace a správa IT prostředí.

Produktoví manažeři jsou Gustav Saitz (Microsoft OEM) a Pavel Jarolímek (Microsoft FG) disponují nejen dlouholetými zkušenostmi z oblasti IT distribuce s důrazem na Microsoft produkty, ale i konzultačními znalostmi.

„V posledních měsících jsme udělali velké personální změny a posílili tým Tech Data Distribution o skutečné profesionály. V současnosti patří tým pro řešení Microsoft nejen mezi nejpočetnější, ale zároveň i mezi nejšpičkovější v rámci českého a slovenského trhu,“ říká Tomáš Cígler, generální ředitel společnosti Tech Data Distribution.


Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 1. 2011 11:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.