Tech Data rozšířila své portfolio o značku Packard Bell | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data rozšířila své portfolio o značku Packard Bell


Praha, 20. října 2009 – Bohatší nabídku stylových notebooků a netbooků slibuje s koncem října společnost Tech Data Distribution. Své portfolio totiž s platností od 26. 10. 2009 rozšiřuje o výrobky celosvětově známé značky Packard Bell.

Podle produktového manažera Tech Data Distribution Petra Burky, který bude mít produkty Packard Bell na starosti, budou všechny aktuální modely této značky dostupné skladem v Boru u Tachova. Reselleři se tedy budou moci spolehnout na dodání v co nejkratších časových lhůtách. „Navíc můžeme už předem slíbit, že produkty Packard Bell budeme nabízet za velice dobré ceny,“ dodává Burka.

Výrobky Packard Bell jsou speciálně navrženy pro maximální požitek bez ohledu na to, k čemu se používají. Mimo toho pomáhají uživateli vytěžit to nejlepší při všech jeho aktivitách na počítači. Hlavním cílem firmy Packard Bell je inovace designu a přívětivě nízká cena, které se staly za posledních 80 let znakem kvality této značky. Packard Bell patří v dnešní době k nejvýznamnějším dodavatelům IT techniky v Evropě a expanduje také do východní Evropy, na Blízký východ, do Afriky a Latinské Ameriky. V roce 2008 Packard Bell uskutečnil akvizici společnosti Acer Inc. (Tchaj-wan). Tyto dvě firmy společně vytvořily třetího největšího výrobce počítačů na světě.

###


Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.
O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 105. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2009. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 10. 2009 10:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.