Tech Data představuje novinky značky Antec pro český a slovenský trh | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data představuje novinky značky Antec pro český a slovenský trh


Praha, 22. 10. 2010 – Společnost Tech Data Distribution uvádí na český a slovenský trh několik novinek od firmy Antec. Mezi nejzajímavější přírůstky do distribuční sítě patří speciální chladiče notebooků, LanBoy Air nebo nové typy adaptérů.

Chladiče k notebookům od značky Antec splňují nejvyšší nároky na moderní design a skvělý výkon. Překvapují svým tenkým provedením, které ale nijak nesnižuje vysokou odolnost produktu. Chladiče se objevují v několika různých provedeních – Basic, Mini, To Go, Designer, 200 a Stand. V nabídce se objevují také čtyři nové typy napájecích adaptérů – NP65, NP90, SNP90 a NP100.

Zajímavou novinkou na trhu je také modulární skříň Antec LanBoy Air, která je určena pro všechny milovníky tuningu počítače. Dokonalé futuristické provedení o rozměru mid-toweru 590 x 388 x 580 mm je skutečně ukázkou nejmodernější technologie pro 21. století. Na českém a slovenském trhu se objeví ve žlutém a modrém provedení. Podobně jako ve většině modelů od Antec, nabízí Tech Data možnost přizpůsobení produktu speciálním přáním zákazníků.

Hitem letošní zimy jsou pak od značky Antec kromě futuristické skříně LanBoy Air ještě herní skříně DF, CPU chladiče Kuhlers, konstrukce pro přenášení počítačové skříně LanBoard, jež je vhodná pro jakkoli veliký počítač a obsahuje dvě přední kolečka a brzdu nebo ISK 100 – miniskříň oblasti Mini-ITX s integrovaným 90W zdrojem a 100mm regulovaným ventilátorem na boční straně, čtyřmi USB konektory a dvojicí audio konektorů. Hmotnost této miniskříně nepřesahuje 1,2 kilogramu.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 10. 2010 14:07
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.