Tech Data pořádala setkání zákazníků a týmu HP Supplies | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data pořádala setkání zákazníků a týmu HP Supplies


Praha, 27. 1. 2011 – Společnost Tech Data Distribution, přední distributor výpočetní a komunikační techniky, pozvala vybrané zákazníky do známé restaurace La Emanuelle. Hlavním tématem setkání marketingového a obchodního týmu HP Supplies se zákazníky byly nové obchodní příležitosti společnosti Tech Data Distribution a značky Hewlett Packard.

Na setkání dorazil také generální ředitel české pobočky Tech Data Distribution Tomáš Cígler nebo International Business Managerka HP Supplies Cristina Marassi.

„Účastníci setkání získali jedinečnou možnost dozvědět se o připravovaných novinkách přímo od nejpovolanějších lidí. Navíc bylo setkání mimořádně příjemné a neformální, proto jsme mohli lépe poznat potřeby a přání našich zákazníků a obchodních partnerů,“ říká generální ředitel společnosti Tomáš Cígler.

Podle produktového manažera Lukáše Langra představila společnost Tech Data Distribution také výhody centralizovaného nakupování a regionálního skladu spotřebního materiálu Hewlett Packard. Se svými zákazníky představitelé společnosti hovořili také o možnostech podpory, kterou obchodní a produktový tým lokálně nabízí.Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 1. 2011 11:04
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.