Tech Data nově nabízí datové paušály a modemy od Vodafone | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data nově nabízí datové paušály a modemy od Vodafone


Praha, 18. 11. 2010 – Společnost Tech Data Distribution zařadila do své distribuční sítě datové paušály a modemy od Vodafone. Exkluzivní kontrakt s jedním z nejvýznamnějších telefonních operátorů v České republice umožňuje nově partnerům i zákazníkům zakoupit v distribuční síti Tech Data i mobilní připojení k internetu. Společnosti svou spolupráci zahajují mimořádnou slevou 25 % na datový paušál Vodafonu Připojení na stálo na rok.

Všichni reselleři společnosti Tech Data mohou nabízet koncovým zákazníkům čtvrtinovou slevu na datový paušál Připojení na stálo, a to společně při zakoupení přenosného počítače s modemem.

„Cílem spolupráce Vodafonu se společností Tech Data je nabídnout zákazníkům na místě, kde si pořizují přenosný počítač i koupi mobilního připojení k internetu za výhodnou cenu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

Společnost Tech Data považuje spolupráci s Vodafonem za zajímavou možnost rozšíření nabídky řešení a služeb svým zákazníkům. „Našim cílem je nabídnout zákazníkům plnohodnotný servis v oblasti IT řešení i služeb. V kombinaci s výhodnými slevami a zázemím firemního servisu získávají komplexní řešení pro svoji práci nebo domácnost,“ říká Tomáš Cígler, výkonný ředitel společnosti.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O Vodafonu Česká republika
Vodafone (původně Oskar) získal licenci na provoz mobilní telekomunikační sítě GSM v říjnu 1999. Krátce nato se stal nejrychleji se rozvíjejícím operátorem a vytvořil nový rekord v historii GSM – za 9 měsíců pokryl svým signálem 98 % obyvatelstva ČR. V roce 2002 získal Vodafone miliontého zákazníka a v roce 2005 se stal součástí největší telekomunikační společnosti na světě, Vodafone Group. V současné době Vodafone Czech Republic poskytuje služby pro 3,12 milionu firemních i nefiremních zákazníků. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti a v roce 2006 založila Nadaci Vodafone ČR, prostřednictvím které už rozdělila více než 50 milionů korun do neziskového sektoru. Více informací se dozvíte na www.vodafone.cz.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 11. 2010 9:30
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.