Tech Data nabízí odběr zboží ještě v den objednávky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data nabízí odběr zboží ještě v den objednávky


Praha, 9. 12. 2010 – Společnost Tech Data Distribution představila v hektickém předvánočním období další zajímavou novinku. Svým zákazníkům nabízí možnost vyzvednout si zboží ještě v den objednávky. Stačí přitom, aby si objednali produkt do 12 hodin. Od 16 hodin si jej mohou vyzvednout přímo na pobočce v Praze na Bohdalci.

„Nejde přitom o jednorázovou předvánoční promoakci, ale dlouhodobou službu, kterou chceme zákazníkům vyjít vstříc,“ říká generální ředitel Tech Data Distributon Tomáš Cígler.

Zboží, které si zákazníci objednají po 12. hodině, bude k dispozici následující pracovní den. V případě, že si je nevyzvedne do dvou dnů, objednávka se stornuje. K vyzvednutí je potřeba občanský průkaz a razítko firmy.

Otevírací doba pro osobní odběr zboží je v pracovních dnech od 6 do 21 hodin, v sobotu od 6 do 9 hodin. Adresa: U Plynárny 99, Praha 10 – Bohdalec.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com


Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 12. 2010 11:06
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.