Tech Data nabízí novou podporu pro CISCO technologie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data nabízí novou podporu pro CISCO technologie


Praha, 16. 9. 2010 – Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, spustila od začátku září službu technické a servisní podpory pro produkty a řešení Cisco. Všichni partneři Tech Data se mohou obracet s žádostmi o tuto novou službu přímo na svého obchodníka.

Novinka Azlanu přináší partnerům další konkurenční výhodu a také snížení svých investic do budování vlastní technické podpory. I menší partneři tak mohou využít služeb, na které by jinak sami neměli vlastní kapacitu.

„Tech Data je celosvětově největším distributorem Cisco technologií. Proto je pro nás důležité, aby všichni naši partneři měli možnost opřít se o profesionální servisní dohled i technickou podporu pro technologii Cisco. Jsme rádi, že jsme již díky této nové službě pomohli partnerovi uzavřít zajímavou zakázku na technologie CISCO,“ říká ředitel divize Azlan Jaroslav Salva.

Podle generálního ředitele společnosti Tech Data Distribution Tomáše Cíglera je zavádění vyššího standardu služeb pro zákazníky jedním z klíčových prvků nové strategie firmy. „Dobře si uvědomujeme, jak důležití jsou pro nás spokojení partneři a jejich zákazníci. Proto jim chceme i v budoucnu vycházet maximálně vstříc a hledat nové možnosti podpory v jejich rozvoji,“ říká Tomáš Cígler.

Hlavní výhody servisní podpory SMARTServis:

• aktualizace softwaru – software operačního systému Cisco, přístup k aktualizacím
• výměna hardwaru – zajišťuje rychlou expedici náhradních dílů a prvků (včetně možnosti garantované SLA)
• technická pomoc - ServiceDesk společnosti zajistí odbornou pomoc ve spolupráci s oddělením CISCO - TAC (Střediska technické pomoci), zákazník komunikuje se ServiceDeskem v českém jazyce
• 24x7 aktivní dohled nad spravovaným zařízením s proaktivní reakcí dohledu

Hlavní výhody technické podpory:

• tým zkušených certifikovaných odborníků na Cisco technologie
• vysoká flexibilita
• instalace a konfigurace projektů po celé ČR
• konzultační služby a návrhy řešení

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk. Informace o divizi Azlan najdete na www.azlan.cz.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2010 11:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.