Tech Data láká na InTouch. O co jde, neprozradila | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data láká na InTouch. O co jde, neprozradila


Praha, 16. 8. 2011 – Společnost Tech Data Distribution, přední český IT distributor, spustila nové stránky www.td-intouch.cz. Návštěvníci však zatím vidí jen velké odpočítávadlo, které by mělo ukazovat samé nuly až v pondělí 12. září.

„Do měsíce a do dne, něco se stane,“ upozornila pak své obchodní partnery v netradičním e-mailingu. Co se za stránkami www.td-intouch.cz skrývá, zatím Tech Data odtajnit nechce.

„Připravujeme velkou změnu pojetí e-businessu. Další novinky budeme na stránkách postupně zveřejňovat, každý týden vždy nejméně jednu další,“ naznačuje Petr Pavlíček, ředitel pro obchod a marketing.

Na stránkách zatím je jen Měsíc, velké odpočítávadlo a nápis Keep In Touch, který v českém překladu může znamenat „zůstaňme ve spojení“.Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 8. 2011 8:28
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.