Tech Data Forum si pro své návštěvníky přichystalo řadu bonusů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data Forum si pro své návštěvníky přichystalo řadu bonusů


Praha, 15. 2. 2010 – Výrazné slevy, hmotné dárky nebo předplatné časopisu Reseller Magazine zdarma. To je jen malý výčet lákadel, které si pro návštěvníky Tech Data Forum přichystali jeho pořadatelé. Návštěva tohoto setkání výrobců a prodejců výpočetní a komunikační techniky se tak v důsledku může výrazně vyplatit.

Pořádající společnost Tech Data se s podporou pěti výrobců, konkrétně Acer, HP, Toshiba, Lenovo a Sony, rozhodla poskytnout slevu 1000 Kč na nákup notebooků všem návštěvníkům jejich prezentačních stánků. Slevu až 400 Kč na své produkty potom nabídne poskytovatel kompletních řešení v oblasti přepěťové ochrany APC. Prvních 40 návštěvníků přednášek HP PSG a Acer potom obdrží poukázku v hodnotě 100 Kč na odběr zboží v hypermarketech.

Kromě slev a peněžních poukázek si mohou návštěvníci odnést i řadu hmotných darů. Společnost Targus tak první stovce návštěvníků, kteří přinesou kopii faktury za nákup jejího zboží, věnuje značkovou brašnu. Věcné dárky obdrží i každý účastník přednášky Microsoft HW, SW. Všichni návštěvníci Tech Data Forum potom od mediálního partnera akce časopisu Reseller Magazine dostanou předplatné časopisu zdarma.

Krátký přehled benefitů pro návštěvníky Tech Data FORUM:
Návštěva stánku ACER - sleva 1 000 Kč na nákup notebooku Acer
Návštěva stánku HP - sleva 1 000 Kč na nákup notebooku HP
Návštěva stánku LENOVO - sleva 1 000 Kč na nákup notebooku Lenovo
Návštěva stánku SONY - sleva 1 000 Kč na nákup notebooku Sony
Návštěva stánku TOSHIBA - sleva 1 000 Kč na nákup notebooku Toshiba
Návštěva stánku APC - sleva až 400 Kč na nákup produktů APC
Návštěva přednášky ACER (prvních 40) - poukázka 100 Kč na odběr zboží v hypermarketech
Návštěva přednášky HP (PSG) (prvních 40) - poukázka 100 Kč na odběr zboží v hypermarketech

Značková brašna Targus pro prvních 100 návštěvníků Tech Data Forum. Podmínkou je kopie faktury na nákup zboží Targus.

Pro každého návštěvníka – bezplatný odběr časopisu Reseller Magazine – na základě registrace na webu www.resellerforum.cz/predplatne.

Tech Data FORUM – 18. 2. 2010 v hotelu Diplomat, více na www.techdata.cz/forum.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, která je od roku 1999 vlastněna americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. Společnost dosáhla v roce 2008 obratu 6,4 mld. Kč.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 102. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2009. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 2. 2010 10:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.