Tech Data Distribution spouští věrnostní program Tech Loyalty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data Distribution spouští věrnostní program Tech Loyalty


Praha, 5. 3. 2012 – Tech Data Distribution, přední český a slovenský IT distributor, přichází s novým věrnostním programem s názvem Tech Loyalty, který bude plně funkční v aplikaci inTouch. Od 1. 3. 2012 tak reselleři mohou opět sbírat body a získávat odměny za své nákupy u Tech Data.

Nový věrnostní program Tech Loyalty nahrazuje předchozí dlouholetý program Tech Data Dreams. Systém fungování programu ale zůstává stejný. Tech Data vyhlásí zařazení vybraných produktů do programu Tech Loyalty a tyto produkty budou na webu označeny ikonkou s příslušným počtem bodů, který bude zákazníkovi přidělen za koupi tohoto produktu. Po nasbírání dostatečného množství bodů bude zákazník Tech Data odměněn cenou za věrnost, kterou si sám vybere z katalogu cen.

„Na náš věrnostní program jsme vždy měli ze strany našich zákazníků velice pozitivní ohlas. S novou obchodní a informační aplikací inTouch jsme chtěli zmodernizovat i náš věrnostní program. Věříme, že novým programem Tech Loyalty potěšíme naše zákazníky a že jim tak nákupy u nás ještě více zpříjemníme,“ říká Petr Pavlíček, marketingový ředitel společnosti Tech Data Distribution.

Přehled akcí, stav bodového účtu, katalog cen i samotná pravidla programu Tech Loyalty reselleři naleznou na www.techdata.cz v zaheslované části v sekci Podpora prodeje/Tech Loyalty.


Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 3. 2012 8:24
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.