Tech Data Distribution se stala exkluzivním distributorem značky Targus pro ČR a SR | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tech Data Distribution se stala exkluzivním distributorem značky Targus pro ČR a SR


Praha, 23. 6. 2011 – Po předchozích vynikajících výsledcích byla společnost Tech Data Distribution jmenována výhradním distributorem výrobků značky Targus v ČR a SR. Díky spojení nejstaršího a největšího výrobce notebookového příslušenství na světě a předního hráče v oblasti distribuce IT, se zákazníci na českém a slovenském trhu mohou těšit na mnohem intenzivnější podporu v podobě motivačních programů, promo akcí, odborných školení v oblasti prodeje apod. Již nyní naleznete v nabídce společnosti Tech Data kompletní sortiment příslušenství Targus pro notebooky i tablety.

Jako exkluzivní distributor může Tech Data nyní svým odběratelům nabídnout všechny výhody, které přináší exkluzivní partnerství se společností Targus. Jde zejména o skvělou dostupnost, širokou škálu nabízených produktů a marketingovou podporu. „Celkové rozšíření nabídky včetně příslušenství pro tablety, které budou tento rok významnou součástí nabídky vedle klasických přenosných počítačů, nám umožní pokrýt potřeby všech našich zákazníků,“ okomentoval uzavření nové exkluzivní smlouvy Rudolf Brojír, produktový manažer zodpovědný za tuto značku.

Všechny prodávané výrobky jsou skladem, a tedy ihned k dispozici. Velmi dobrá skladová dostupnost je zajištěna díky pravidelným dodávkám z centrálního skladu Tech Data v Boru u Tachova. Produkty Targus jsou v rámci struktury společnosti Tech Data Distribution zařazeny do obchodní jednotky PC Systems, kterou vede František Stuchlík.O společnosti Targus
Je to již více než 30 let, kdy Neil Bruce Copp vyrobil první notebookovou tašku, a od té doby si výrobky značky Targus vydobyly díky své výjimečné kvalitě vynikající pověst ve více než 168 zemích na všech kontinentech. V bohaté historii Targusu najdeme mnoho patentovaných vynálezů, které jednoznačně určily směr vývoje notebookového příslušenství. V této Tradici Targus pokračuje i dnes a je na základě tržních podílů v celém světě právem označován za lídra v oblasti výroby a prodeje příslušenství pro mobilní zařízení. Díky výjimečné kvalitě svých výrobků, které jsou před odesláním z továrny ručně kontrolovány, poskytuje Targus na všechny šité výrobky doživotní záruku.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 6. 2011 13:35
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.