Sweex Wireless 300N Adapter USB: Rychlé připojení s maximálním pohodlím | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex Wireless 300N Adapter USB: Rychlé připojení s maximálním pohodlím


Delft/Brno, 22. června 2011 – S novými Sweex Wireless 300N USB Wi-Fi adaptéry LW323 a LW324 už nebudete mít problém připojit váš notebook anebo PC do jakékoli Wi-Fi sítě. Obě zařízení jsou součástí nového konceptu společnosti Sweex „Connected Home“, který se zaměřuje na uživatelsky přívětivé technologie.

Oba modely Sweex Wireless 300N USB jednoduše propojíte s vaším notebookem anebo PC pomocí USB 2.0 portu. Model LW324 je navíc úplné plug and play zařízení. Software potřebný pro svoji práci má totiž přímo zabudovaný a ten se automaticky spustí při připojení do počítače. Oba adaptéry mají pro lepší přehled LED kontrolku aktivity a připojení. Jejich maximální přenosová rychlost je až 300 MB/s a jsou kompatibilní se všemi Wi-Fi b, g a n sítěmi.

Pro maximální bezpečnost vašeho bezdrátového připojení a počítače podporují oba adaptéry kódování WPA, WPA2 s AES a WEP a součástí každého balení je i trial verze bezpečnostního softwaru AVG Internet Security.

Connected Home
USB adaptéry Sweex 300N USB jsou součástí konceptu „Connected Home“. Produkty z konceptu Connected Home jsou uživatelsky přívětivé a vyladěné pro maximální uspokojení potřeb zákazníků.

Na adaptéry Sweex 300N USB se vztahuje standardní dvouletá záruka, kterou můžete po on-line registraci prodloužit o dalších 10 let. Víc informací na Sweex.com/12yearwarranty.

Doporučená koncová cena modelu Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW323) je 610 Kč a model Sweex Wireless 300N Adapter USB (LW324) s předinstalovaným softwarem je dostupný za 729 Kč.

Obrázky:
LW323 Sweex Wireless 300N Adapter USB
LW324 Sweex Wireless 300N Adapter USBSpolečnost Sweex byla založena v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem life-stylové elektroniky a IT doplňků a její sortiment zahrnuje množství výrobků z oblasti internetového a datového připojení, zvukové a vizuální techniky, počítačového příslušenství či doplňků. V portfoliu společnosti naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti Sweex začínají postupně zahrnovat celou Evropu a její výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských emirátech. Na většinu produktů Sweex se vztahuje standardní dvouletá záruka, která však může být po registraci prodloužena o dalších 10 let. Distributorem produktů Sweex v České republice jsou AT Computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou ještě společnost Agem. Více informací o společnosti Sweex naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 6. 2011 13:02
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.