Sweex výrazně rozšiřuje aktivity na českém a slovenském trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex výrazně rozšiřuje aktivity na českém a slovenském trhu


Brno, 15. září 2010 - Nizozemský výrobce lifstylové elektroniky a IT doplňků firma Sweex se rozhodla podstatně rozšířit své dosavadní aktivity na českém a slovenském trhu. Mezi první kroky patří navázání spolupráce s předním českým distributorem, společností AT Computers, díky čemuž se Sweexu otevřou zcela nové distribuční kanály v obou zmíněných zemích. Sweex také vytvořil novou pozici account managera.

Společnost Sweex, která již aktivně působí v 45 zemích pro výrazné posílení v České republice a na Slovensku rozhodla, díky silnému růstovému potenciálu obou trhů. Cílem firmy je maximální dostupnost veškerých jejich výrobků v rámci jmenovaných trhů a plynulá komunikace jak s místními prodejci, tak se zákazníky. To zahrnuje především zvýšení množství nabízených produktů, všestranný servis a nové služby. Prvním krokem Sweexu bylo navázání spolupráce s ICT distributorem AT Computers, který tak doplní stávajícího distributora ABC Data (v Čechách a na Slovensku) a slovenského distributora Agem.

Současně byla obsazena nová pozice account mangera pro český a slovenský trh. Od 1. září se stal součástí týmu Sweex Marek Lapáček, který bude k dispozici zákazníkům i prodejcům a poskytne veškerý servis v místním jazyce. „Naše přítomnost, blízká spolupráce s partnery, včasné dodávky, jasné pravidla pro servis, POS materiály, nabízená podpora a záruka nám jistě pomůžou navazovat vztahy i s dalšími prodejci. Reselleři, kteří již s námi spolupracují, oceňují naši snahu o pohodovou a bezstarostní spolupráci“ uvedl Michal Lepich, manager Sweexu pro střední Evropu.

Sweex v nedávné době prošel kompletním rebrandingem, jehož výsledkem je nový atraktivní design výrobků i jejich obalů a zcela nové produktové řady. Jako garanci kvality poskytuje Sweex k většině nových výrobků možnost, rozšířit standardní dvouletou záruku o dalších 10 let prostřednictvím jednoduché online registrace a žádosti. Zákaznické benefity jako vizuální atraktivita, jistota dlouholetého fungování, široké portfolio výrobků a příznivá cenová politika tak společně s rozšířenými obchodními a marketingovými aktivitami přispějí k rychlému rozšíření produktů Sweex na českém a slovenské trhu.

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifstylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2010 9:57
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.