Sweex Stickz MP3 přehrávač: Dvě mouchy jednou ranou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex Stickz MP3 přehrávač: Dvě mouchy jednou ranou


Brno, 22. listopadu 2010 – Nizozemská společnost Sweex nabízí nový Stickz MP3 player, který kombinuje výhody klasického mp3 přehrávače a přenosné USB flasky s 2 GB paměti. Elegantní Stickz umožňuje jednoduché a kvalitní přehrávání hudby, stejně jako uchovávání cenných dat, jež potřebují uživatelé mít kdykoli k dispozici.

Designový MP3 player je doplněný o praktickou klipsnu, kterou si každý může snadno zaháknout za pásek od kalhot nebo na kapsu od košile.
Stickz MP3 přehrávač splňuje, podobně jako všechny produkty od společnosti Sweex, vysoké nároky na technickou kvalitu i elegantní provedení. Modely jsou k dispozici v černém a stříbrném provedení, a dokážou přehrát všechny běžné audioformáty – mp3, wma či wav.
Doporučená koncová cena pro modely Sweex Stickz MP3 Player Black 2GB a Sweex Stickz MP3 Player Black 2GB budou je 495 Kč.

Obrázky:
Sweex Stickz MP3 Player Black 2GB
Sweex Stickz MP3 Player Black 2GB

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifestylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 11. 2010 9:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.