Sweex Optimuo MP4 Player 4GB: jedinečný v každém směru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex Optimuo MP4 Player 4GB: jedinečný v každém směru


Brno/Delft, 20. ledna 2011 – Nový 4GB MP4 přehrávač Optimuo od společnosti Sweex je cool, má barevný displej, dostatek paměti, vynikající zvuk a jednoduché ovládání. Má všechno, co má správný multimediální přehrávač mít.

Displej a paměť
Optimuo vyniká svými kompaktními rozměry (51x44x15 mm), stylovým designem s 1,8palcovým TFT displejem, na kterém přehrajete vaše videa ve vysoké kvalitě. Interní 4GB paměť poskytuje dostatek místa pro uložení hudby, fotek a videí. Komu by to nestačilo, může kapacitu tohoto MP4 přehrávače rozšířit pomocí microSD karet.

Jednoduché použití
Díky sponě, kterou je přehrávač Optimuo vybavený, ho můžete vzít kamkoli s sebou. Soubory nahrajete jednoduše a rychle pomocí USB 2.0 portu, který zároveň slouží pro nabíjení zařízení.

Vyberte si svoji barvu
Jaká je vaše oblíbená barva? Je velká šance, že právě v ní najdete i Optimuo. Vybírat si totiž můžete až z 10 barevných provedení: zlaté, zelené, růžové, červené, fialové, modré, černé, stříbrné, bílé a platinové.

Jedinečný
MP4 přehrávač Optimuo přehrává všechny populární formáty jako MP3, WMA, OGG a AAC. Navíc podporuje AMV video formát a zobrazuje obrázky ve formátu JPG, BMP a GIF. Má i pár vychytávek, jako je „nahrávání hlasu“ – vašeho, anebo kohokoli – a „podporu textu“, což vám umožňuje přidat do písní text, například text skladby. Navíc se sedmi přednastavenými ekvalizéry dodáte skladbám zvuk, který si skutečně zaslouží.

Sweex Optimuo MP4 přehrávač bude na trhu k dispozici koncem ledna 2011 za doporučenou koncovou cenu 999 Kč.

Obrázky:
http://www.sweex.com/en/assortiment/sound-vision/media-players/MP604/afbeeldingen


Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifestylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 1. 2011 10:33
Kategorie: Zábava
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.