Sweex HDD Enclosure USB: Data v ovocném balení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex HDD Enclosure USB: Data v ovocném balení


Delft/Brno, 3. března 2011 – Jestliže patříte mezi lidi, kteří si rádi nosí svoje data, hudbu či filmy u sebe, a nestačí vám běžné flash disky, můžete si jednoduše vytvořit svůj vlastní externí disk pomocí jednoho ze stylových obalů HDD od společnosti Sweex. Pevný hliníkový obal Sweex HDD Enclosure USB promění váš USB 2,5“ SATA disk na kompaktní a praktický externí disk v průběhu chvilky.

Proměna
Proměna jakéhokoli 2,5“ SATA HDD na externí disk bude pro vás hračkou. Stačí vložit disk do obalu a připojit ho k PC pomocí dodávaného USB kabelu. Ten se automaticky postará i o napájení, takže nepotřebuje žádný jiný zdroj. Sweex HDD Enclosure USB je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Vista a Windows 7 i MAC OSX.

Bunch of Fruit
Sweex HDD Enclosure patří do konceptu „Bunch of Fruit“, a je proto dostupný v pěti atraktivních ovocných barvách: Blackberry Black (černá), Cherry Red (červená), Pitaya Pink (růžová), Cocos White (bílá) a Açai Berry Blue (modrá).

Zkuste posbírat všechny kousky z kolekce počítačového příslušenství „Bunch of Fruit“ a vytvořte si vlastní styl pro svoje PC. V různých barevných provedeních od Sweexu najdete myšky, reproduktory, USB Huby, webkamery, čtečky karet, obaly na HDD, headsety a klávesnice.

Sweex HDD Enclosure USB je na českém trhu k dispozici za doporučenou koncovou cenu 369 Kč.


Obrázky:
2.5" HDD Enclosure Blackberry Black USB (ST150)
2.5" HDD Enclosure Cherry Red USB (ST152)
2.5" HDD Enclosure Pitaya Pink USB (ST156)
2.5" HDD Enclosure Cocos White USB (ST157)
2.5" HDD Enclosure Acai Berry Blue USB (ST159)


Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifestylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 3. 2011 10:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.