Sweex Graphics Tablets: Kreativita nezná hranice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex Graphics Tablets: Kreativita nezná hranice


Brno, 29. září 2010 – Také máte někdy pocit, že používání počítačové myši omezuje vaši schopnost vyjádřit svou kreativitu na počítači? Sweex přináší jednoduché řešení. Jsou jím dvě verze přesných grafických tabletů: Sweex Graphics Tablet Widescreen USB v černé verzi a Sweex Graphics Tablet USB v bílé verzi. Vaše digitální návrhy tak mohou dostat maximálně profesionální nádech.

Se Sweex Graphics Tablets můžete kreslit speciálním perem na citlivou tabulku a ihned vidět výsledky na monitoru počítače. Už se nemusíte spoléhat na nemotornou myš, a dát tak do svých grafik i dokumentů více z vaší osobitosti. Sweex Graphics Tablets můžete využít k úpravě fotografií a videa přesně podle vašeho vkusu, k vlastnoručním elektronickým podpisům nebo k obohacení dokumentů osobními poznámkami a dekoracemi. Obě verze tabletů jsou plně kompatibilní se všemi foto a video programy podporovanými systémy MS Windows.

Oba modely Sweex mají 1024 stupňů citlivosti tlaku, díky čemuž je zaručena naprostá přesnost a perfektní koordinace mezi tabletem a počítačem. Černý Sweex Graphics Tablet Widescreen disponuje aktivním povrchem o rozměrech 203x127 mm a širokoúhlým poměrem stran 16:10. Rozlišení tabletu je vynikajících 4000 lpi, což zaručuje extrémní preciznost. Bílý Sweex Graphics Tablet poté nabízí 140x102 mm aktivního povrchu, poměr stran 4:3 a rozlišení 2540 lpi.

Oba tablety je možné jednoduše propojit s počítačem prostřednictvím USB. Součástí každého balení je i CD s instalačním softwarem, ovladači a uživatelským manuálem. Přiložené stylet padne přesně do ruky a součástí balení jsou také baterie a několik náhradních hrotů.

Na tento výrobek je poskytována standardní dvouletá záruka, kterou lze jednoduše prodloužit o dalších deset let prostřednictvím jednoduché online registrace produktu. Pro více informací navštivte stránku www.sweex.com/12yearwarranty.

Oba tablety jsou ihned k dispozici. Bílý Sweex Graphics Tablet USB si pořídíte přibližně za 990 Kč bez DPH, černý Sweex Graphics Tablet Widescreen USB pak přibližně za 1350 Kč bez DPH.

Obrázky:
Sweex Graphics Tablet USB (TA006)
Sweex Graphics Tablet Widescreen USB (TA008)

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifstylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 10. 2010 9:52
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.