Sweex GO Stereo Speaker Bar: pořádný zvuk z malého reproduktoru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex GO Stereo Speaker Bar: pořádný zvuk z malého reproduktoru


Brno, 8. 10. 2010 – Nizozemský výrobce lifestylové elektroniky a IT doplňků, společnost Sweex, uvádí na český a slovenský trh přenosný reproduktor Go Stereo Speaker Bar. Elegantní reproduktor vás překvapí svým zvukem. I přesto, že novinka působí na první pohled křehce, umožní vám skvělý posluchačský zážitek. Zvuk je čistý a silný i díky zabudovanému 3,5palcovému subwooferu.

Nový reproduktor Sweex Go Stereo Speaker Bar má ideální předpoklady stát se vaším nerozlučným společníkem, ať už půjdete kamkoli. Je lehký, skladný a může být napájen jak klasickými bateriemi, tak i pomocí USB kabelu.

Reproduktory můžete propojit nejen s počítačem nebo notebookem, ale také s vaším media playerem nebo smartphonem. Díky tomu dokážete snadno sdílet vaši oblíbenou muziku kdekoli a s kýmkoli budete chtít.

Speciální ochranná vrstva chrání Sweex Go Stereo Speaker Bar před kontaktem s magnetickými poli jiných spotřebičů. Nemusíte se tak bát, že by došlo k rušení jejich výkonu. Ovládání je v duchu designu všech produktů Sweex co nejjednodušší – na ovládacím panelu naleznete elegantní tlačítka k ovládání hlasitosti a zapnutí a vypnutí reproduktorů. Na trhu se objeví model ve třech barevných variantách – v černé, bílé a stříbrné barvě.

Sweex poskytuje na výrobek standardní dvouletou záruku. Pokud však produkt online registrujete, je záruční doba automaticky prodloužena o dalších 10 let. Více informací o záruce naleznete na stránkách: www.sweex.com/12yearwarranty. Doporučené koncová cena je 619 Kč.

Obrázky:
Sweex GO Stereo Speaker Bar černý
Sweex Go Stereo Speaker Bar bílý
Sweex Go Stereo Speaker Bar stříbrný

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifstylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2010 12:42
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.