Sweex Europe B.V. otvírá lokální zastoupení v Polsku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Sweex Europe B.V. otvírá lokální zastoupení v Polsku


Brno/Delft, 30. listopadu 2010 – Holandská společnost Sweex Europe B.V. otevřela 4. listopadu 2010 svoje oficiální zastoupení pro střední Evropu v polské Vratislavi. Sweex Polsko reflektuje ambice a růst společnosti Sweex Europe B.V. jako celoevropské společnosti a zároveň potvrzuje vzrůstající význam regionu střední Evropy. Zastoupení v Polsku je vůbec první pobočkou založenou mateřskou společností.

„Zastoupení v Polsku jsme se rozhodli otevřít proto, abychom byli schopni rychle reagovat na potřeby našich zákazníků a regionálního vývoje. Střední Evropa se rozvíjí obrovskou rychlostí a je nevyhnutelné být na tento růst připravený a umět flexibilně reagovat. Obchodní a marketingové aktivity ve střední Evropě budou od teď řízené z Polska a koordinované s centrálou v Holandsku. To nám umožní poskytovat lepší služby našim zákazníkům. Zároveň tím potvrzujeme skutečnou důvěru v tento region a naše odhodlání dlouhodobě do něj investovat,“ řekl Michal Lepich, Area Manager Central Europe.
„Zastoupení v Polsku je zodpovědné za všechny obchodní a marketingové záležitosti ve střední Evropě. Logistika a fakturace poběží jako dosud prostřednictvím Holandska. Neotvíráme v Polsku žádné distribuční centrum a naše produkty budeme i nadále prodávat prostřednictvím existující sítě partnerů. Lokální zastoupení má sloužit podpoře distributorů a resellerů. Značka Sweex má v tomto regionu značnou perspektivu rozvoje a díky našemu lokálnímu zastoupení a s podporou našich partnerů očekáváme v nejbližších letech její významné posílení,“ prohlásil Hans Hello, CEO Sweex Europe B.V.

Sweex byl založen v roce 1978 v nizozemském Delftu. V současnosti je výrobcem lifestylové elektroniky a IT doplňků a jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity společnosti začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Většina produktů Sweex jsou pokryty standardní 2letou zárukou, která však může být prodloužena o dalších 10 let po registraci. Distributorem produktů Sweex jsou v České republice AT computers a ABS Data, na Slovensku vedle těchto dvou Agem. Více informací o společnosti naleznete na www.sweex.com.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 12. 2010 9:45
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.