Streamliner+. Protože nejlepší bikeři začínají od dětství. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Streamliner+. Protože nejlepší bikeři začínají od dětství.


(Uherský Brod, 2. prosinec 2009) – Devět rychlostí, celkové odpružení a design dotažený do detailu. Do České republiky přichází kolo, které nadchne každého malého bikera. Unikátní Streamliner+ je k dostání už před Vánoci. Za necelých 40 tisíc.

Podle zástupců uherskobrodské společnosti Azub Bike, která se orientuje na nové trendy v alternativní cyklistice, zaujme kolo Streamliner+ na našem trhu pozici mezi dražšími, ale zároveň špičkovými koly pro děti, kterým je mezi pěti a deseti lety. Je vyráběno v Německu a díky použitým technologiím patří mezi to nejlepší, co je v podobné kategorii v Česku k dostání.

Jak říká marketingový manažer Azub Bike Honza Galla, Streamliner+ lze označit za opravdový full pro malého bikera. „Jeho vlastnosti a vybavení mluví za vše: Zdvih vzadu 160 mm, vepředu 80 mm, paralelogramová vidlice Demark, zadní plně nastavitelný vzduchový tlumič RockShox Ario, řazení od SRAMu, brzdy z Avidu. Na tomto dětském kole není detail, který by neprošel důkladným drobnohledem designérů a který by nebyl dotažen do konce. A to s ohledem na velikost dětí a jejich potřeby. Jezdí-li dítě na Streamlineru, může se s klidem pustit do obtížných pasáží u nás i v zahraničí a zažít všechny záludnosti horské cyklistiky,“ říká Galla.

Kolo Streamliner+ je navíc možné doplnit speciálním tažným kitem, díky kterému mohou nadšení cyklisté vzít své dítě i na skutečně dlouhé výpravy. Celou přední část lze tímto kitem snadno nahradit a kolo tak použít jako závěsné.

Cena kola Streamliner+ je 38.990 Kč, tažný kit se dá přikoupit za 4.990 Kč.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony, a které jsou technologickou špičkou ve svém oboru. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, nepromokavé tašky Ortlieb, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 12. 2009 9:17
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.