Stěhování v pohodě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Stěhování v pohodě


Poskytujeme stěhování bytů, rodinných domů, firem, IT techniku, strojů, trezorů a jiných zařízení s vysokou hmotností. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky.

Pod pojmem stěhování se neskrývá pouze přesun nábytku do místa nového bydliště. Zejména firmám často vzniká potřeba přestěhovat celý provoz do nových prostor, a to včetně věcí nadstandardních rozměrů nebo věcí specifické povahy. Málokterá firma je přitom schopna takové stěhování zajistit jen z vlastních zdrojů, za použití vlastního personálu a techniky. Rozumným řešením je zde najmutí specializované stěhovací firmy, která má pro stěhování speciálních věcí potřebné zázemí a zkušenosti.

Se stěhováním věcí s velkými rozměry nebo s obří váhou je spojena celá řada specifických požadavků, týkajících se celého procesu od vyzvednutí z původního místa, přes naložení a přepravu, až po finální umístění na určené místo. V první řadě většina míst není pro převoz nadměrného nákladu vůbec uzpůsobena, takže musí nastoupit speciální technika, umožňující bezpečnou dopravu bez zanechání jakýchkoliv stop. 

Mezi tuto techniku patří nejrůznější jeřáby, atypické dopravní prostředky, podvaly, zpevňující konstrukce nebo i helikoptéra, dovolující přenést mnohatunová zařízení třeba i na střechu budovy. Žádnou výjimkou není ani vybudování dočasného externího výtahu, kterým můžou být dopravovány věci svými rozměry či hmotností absolutně převyšující nosnost stávajícího výtahu v budově. 

V případě nedostatečně kvalitního podloží vně i uvnitř budovy je nutné vytvořit konstrukci pro roznesení váhy přepravovaného předmětu na větší plochu. Využít lze i speciální vozíky, které díky své nízké výše a velké rozloze podvozku s mnoha nápravami dokážou váhu roznést samy o sobě. Ochrana stěhovací trasy je stejně důležitá jako ochrana stěhovaných věcí. Proto je nutné pokaždé trasu po této stránce zajistit. Zvýšená pozornost věnovaná kritickým místům (výtah, prosklené plochy, dřevěné podlahy) se v tomto případě určitě vyplatí.

Stěhování IT techniky a další elektroniky, pokud je prováděno ledabyle a neprofesionálně, se může pro klienty stěhovací služby stát doslova noční můrou. Objemná úložiště citlivých firemních dat jsou mnohdy nejcennějším majetkem firmy. Přitom se jedná o zařízení velice náchylná k poškození, kdy může dojít k naprosté ztrátě dat. Při jejich stěhování musí být tedy zachovány ty nejnáročnější standardy ochrany, což znamená použití přinejmenším odpružených palet a indikátorů otřesů. Zvýšená opatrnost při manipulaci by měla být samozřejmostí.

Kvalitní stěhovací služba je schopna zajistit nejen samotné bezpečné stěhování počítačových sestav a datových úložišť, ale také jejich uvedení do původního stavu. Tuto práci většinou zajišťují vyškolení IT technici, kteří za správné zprovoznění zodpovídají. Míra odpovědnosti jednotlivých pracovníků a jejich ochota plnit přání zákazníků je vůbec spolehlivým indikátorem profesionality každé stěhovací služby.

Při každém stěhování existuje enormně zvýšené riziko poškození jak stěhovaných věcí, tak přepravních tras uvnitř budovy. Z tohoto hlediska je velice důležité myslet na uzavření potřebných pojištění, která můžou alespoň finančně zmírnit následky neočekávaných nehod. Většina předních stěhovacích služeb takové pojištění automaticky nabídne.

Opravdových profesionálů v oblasti stěhování speciálních věcí bychom v České republice nenapočítali mnoho. Jedním z nich je pražská firma Stěhování Remus, která se poskytováním stěhovacích služeb zabývá již téměř 20 let a patří v tomto oboru mezi ty nejlepší. Konto jejich úspěšně dokončených velkých stěhovacích akcí se neustále rozrůstá, přičemž manažeři i obyčejní zaměstnanci této společnosti jsou neustále ochotni kvalitu a rozsah jimi poskytovaných služeb rozšiřovat.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 1. 2011 13:56
Kategorie: Doprava
Název zdroje: Stěhování Remus (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme profesionální služby stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, a mezinárodní stěhování včetně stěhování těžkých břemen. K provádění stěhování máme široký vozový park a jsme také vybaveni profesionálními školenými pracovníky. Zajistíme celé spektrum souvisejících služeb včetně úklidových služeb a malování interiérů
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.