Společnosti OnYourMap a Blom ohlašují nové partnerství | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnosti OnYourMap a Blom ohlašují nové partnerství


Společnosti OnYourMap a Blom ohlašují podpis partnerské dohody a zprovoznění společné vysoce výkonné mapové platformy založené na inovačních technologiích OnYourMap a známých produktech svislého a šikmého leteckého snímkování a satelitního snímkování ze strany Blomu.

OnYourMap, přední dodavatel geotaggingu (Location Based Services) a poskytovatel mapových služeb, a Blom, evropský poskytovatel služeb v oblasti sběru, zpracování a práce s geografickými daty, dnes oznámili podpis strategické partnerské smlouvy na dodávku nové jednotné mapové platformy pro lokální vyhledávání a informační portály pro web i mobilní zařízení.
Nové společné řešení je speciálně upravené pro on-line verze zlatých stránek a trhy zaměřené na veřejnou dopravu a místní správy a pro velké portály.
OnYourMap a Blom nyní nabízí komplexní platformu pro geotagging se službami a vysoce kvalitními podklady pro nejrůznější typy vyhledávání (mapping, routing, geocoding). Tento nekompromisní nástroj umožní webovým a mobilním portálům zvětšit své příjmy a pozici na trhu při přesně cíleném nabízení svých značek a při prezentaci svých klientů na předních pozicích. Uvedené řešení umožní mimojiné:
• Exkluzivní internetové a mobilní vyhledávání specificky zaměřené na místní vyhledávání a veřejnou dopravu od OnYourMap
• Detailní snímky s vysokým rozlišením od Blomu známé jako BlomORTHO™, BlomOBLIQUE™ a Blom3D™ přináší značné vylepšení uživatelského prostředí a zvyšují uživatelskou hodnotu portálů
• Výkonné vyhledávání (mapping, routing a geo-coding) s mapami aktualizovanými každé 3 měsíce
• Inteligentní vyhledávání, včetně "co, kde, kdy" spolu s vyhledáváním okamžité vzdálenosti
• iPhone, iPad a Android robustní SDK jsou k dispozici společně s podporou mnoha ručních zařízení podporujících HTML5
• Nejvyšší výkon na CPU na trhu díky výkonné technologii
• Výkonný API (JavaScript, Ajax, Flash, Silverlight) pro snadnou integraci
• Profesionální služby oceněné za podporu svých klientů
Nová platforma OnYourMap a Blomu je na trhu nabízena oběma společnostmi.
“OnYourMap je nadšená spoluprací se skupinou Blom – provozovatele největší databáze geoprostorových dat v Evropě a jejím přínosem efektivního sběru dat na trh s LBS a místním vyhledáváním. Společné řešení OnYourMap a Blomu je pokroková odpověď rychle se rozvíjejícím portálům pro místní vyhledávání,” říká Christian Hugonnet, výkonný ředitel společnosti OnYourMap.
Jan O. Skybak, viceprezident skupiny Blom, k tomu říká: „Pro Blom to bylo klíčové pracovat v tomto oboru s OnYourMap a zároveň toto partnerství znovu dokazuje přidanou hodnotu a kontext reálného světa, který přináší Blom díky svým leteckým snímkům do on-line vyhledávačů.
O společnosti OnYourMap
OnYourMap SA je evropský specialista na geoinformace pro internet a mobilní zařízení stejně jako pro místní on-line vyhledávání a GPS navigaci. Společnost se specializuje na vysokovýkonná řešení pro vyhledávání a na inovativní vyhledávací technologie sdružující "co, kde a kdy", při současném zajištění webové a mobilní konvergence. OnYourMap sídlí v Lausanne, Paříži a Bernu.
Pro více informací kontaktujte:
Christian Hugonnet – výkonný ředitel +41 21 651 30 30 chu@onyourmap.com
Kontakt:

Ing. Jan Sirotek, MBA
Ředitel pro mezinárodní obchod CEE
info.cz@blomasa.com
www.blom.cz
+420 734 346 741
+420 513 033 050


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 1. 2012 11:03
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Blom Czech Republic (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Blom je největší evropskou firmou zabývající se sběrem a zpracováním velmi přesných geo-prostorových dat a vývojem softwarových aplikací a služeb založených na těchto datech. Vlastníme a poskytuje jedinečnou evropskou databázi leteckých snímků, map a 3D modelů. Nabízíme služby, data a řešení pro zákazníky z oblasti státního i privátního sektoru. Společně se svými partnery vytváříme off-line i on-line aplikace a navigační řešení využívající naší rozsáhlé panevropské databáze geo-prostorových dat.

Blom má více než 1.000 zaměstnanců a pobočky ve 24 zemích. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Oslu, Norsko. Společnost Blom je kotována na burze v Oslu (ticker BLO).

Blom Group se zaměřuje na dvě hlavní oblasti Blom Informační služby a Blom Geo-inženýrské služby.

Blom působí v České republice aktivně již od roku 2009. Před tím zde realizoval několik projektů formou subdodávek. V létě 2010 byla otevřena v Brně samostatná kancelář a založena firma Blom Czech Republic.

Blom na českém trhu nabízí kompletní spektrum služeb v oblasti fotogrammetrie, laserového skenování, geodézie a katastru.

Vedoucím české kanceláře je Ing. Jan Sirotek, MBA, ředitel pro mezinárodní obchod ve střední a východně Evropě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.