Společnost Vouchercloud oznamuje vydání interaktivní infografiky ke Světovému poháru a soutěž o tablet iPad Mini | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost Vouchercloud oznamuje vydání interaktivní infografiky ke Světovému poháru a soutěž o tablet iPad Mini


Společnost Vouchercloud vydává u příležitosti oslav Světového poháru FIFA v Brazílii interaktivní infografiku oslavující historii světových pohárů s interaktivními obrázky 3 vrcholových gólů.

Do zahájení Světového poháru FIFA 2014 v Brazílii zbývá jen několik týdnů. Jelikož má světový pohár slogan 'All in One Rhythm' (Vše v jednom rytmu), společnost Vouchercloud slaví letošní Světový pohár interaktivní infografikou oslavující nejkrásnější a nejvýznamnější okamžiky fotbalu.

Interaktivní infografika je umístěna na webových stránkách společnosti Vouchercloud a všichni uživatelé internetu mohou nasát atmosféru střel, které viděl celý svět - 3 vrcholové góly na světových pohárech. Každý z 3 gólů je zmapován ve strhujících detailech. Uživatelé mohou také kliknout na odkazy na originální střely na YouTube a prožít radost a vzrušení z těchto historických gólů znovu.

Sdílením stránky v sociální síti Twitter pomocí hashtagu #vouchercloudworldcupgoals se uživatelé mohou zúčastnit soutěže o tablet iPad Mini. Soutěž probíhá po celou dobu konání Světového poháru od 22. května do 17. července.

Kromě 3 vrcholových gólů sdílí infografika také některá ohromující fakta o hráčích a týmech tvořících historii světového poháru. Infografika sděluje 10 vrcholových gólů od střelců Ronalda (Brazílie) až po Garyho Linekara (Anglie), informace o vítězích posledních 5 světových pohárů, jako i různé statistiky a zajímavá fakta.

Mluvčí společnosti Vouchercloud Katarína Jahodková uvedla: "Světový pohár očekáváme s velkým vzrušením, které je tím větší, když se ho účastní silné hráčské týmy z mnoha zemí, ve kterých jsme nedávno zahájili působnost."

Chcete-li se zapojit do interaktivní infografiky a zúčastnit se soutěže o tablet iPad Mini, navštivte webové stránky http://www.vouchercloud.cz/svetovy-pohar-2014-infografika/

ENDS

Poznámka pro redaktory

O společnosti Vouchercloud:
Společnost Vouchercloud je největší evropskou platformou slevových kupónů a poukázkových kódů od populárních značek a prodejců. Služby zahrnují tři druhy poukázek: slevy na online nákupy, poukázky k vytištění a mobilní poukázky pro chytré telefony, které jsou dispozici prostřednictvím aplikace vouchercloud sdělující uživatelům dostupné slevy v okolí.

Společnost Vouchercloud zahájila v únoru 2010 působnost ve Velké Británii, kde je známá jako jedna z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších poukázkových platforem. O této online platformě a mobilní aplikaci se mimo jiné zmínily Times jako o jedné z '500 nejlepších aplikací světového portfolia' a deník Daily Telegraph jako o jedné ze 'zcela nepostradatelných aplikací'.

Společnost Vouchercloud zahájila působnost v České republice v říjnu 2013 po mezinárodních úspěších v jiných zemích, jako jsou USA, SRN, Francie, Holandsko a Itálie a v dohledné budoucnosti plánuje rozšíření do dalších zemí.
LINK: http://www.vouchercloud.cz

Kontakt:
Email: hello@serps-invaders.com , telefon +44 (0) 131 558 5433.
Kontakt:

Eva Martin
eva.martin@vouchercloud.de
www.vouchercloud.cz
+44 (0)131 – 5585433


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 6. 2014 10:58
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: PR studio eVerbo | Solex Services s.r.o. (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.