Společnost AZUB Bike získala ocenění Bike Brno Prestige za lehotříkolku AZUB Eco Trike | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost AZUB Bike získala ocenění Bike Brno Prestige za lehotříkolku AZUB Eco Trike


(Uherský Brod, 11. 10. 2010) – V rámci letošního ročníku mezinárodního veletrhu Bike Brno byly slavnostně vyhlášeny a uděleny ceny Bike Brno Prestige. Mezinárodní porota složená z novinářů a odborníků z pěti zemí světa ve dvou kolech posuzovala celkem 35 exponátů. Ocenění Bike Brno Prestige přinesla společnosti AZUB Bike první česká lehotříkolka AZUB Eco Trike.

Oceněná lehotříkolka Azub Eco Trike, která se kompletně od návrhu až po konečnou montáž vyrábí v České republice, zvítězila v kategorii Nejlepší český výrobek. Porotce zaujala svými jízdními vlastnostmi, neuvěřitelným komfortem při jízdě a stabilitou při řízení.

Radost z ocenění neskrýval Aleš Zemánek, majitel společnosti AZUB Bike: „Jsem hrdý na to, že se nám podařilo zaujmout mezinárodní porotu právě naší ležatou tříkolkou. Vážím si tohoto ocenění a doufám, že i díky němu osloví svět alternativní cyklistiky další nadšence.“

Soutěž Bike Brno Prestige vyhlašuje organizátor veletrhu, tedy Veletrhy Brno a.s. Krásné ceny pro vítěze připravil umělecký kovář Josef Tulis z Dlouhého u Nového Města na Moravě.

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 10. 2010 9:50
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.