Společnost AZUB Bike slaví úspěchy: získala ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Společnost AZUB Bike slaví úspěchy: získala ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje


(Uherský Brod, 10. 10. 2011) – Společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky, slaví úspěchy se svým novým webem, který představila cyklistické veřejnosti loni před Vánocemi. V rámci soutěže Web roku 2011 se portál www.azub.cz stal vítězem v kategorii Živnostenský web Zlínského kraje a postoupil tak do celostátního finále.

„Ocenění Web roku 2011 Zlínského kraje nás velmi potěšilo. Je to pro nás velký úspěch a zároveň i zúročení energie a úsilí, které jsme vložili do příprav našeho webu,“ řekl při přebírání ocenění Aleš Zemánek, zakladatel a majitel společnosti AZUB Bike.
Vítězstvím v krajském kole soutěže Web roku 2011 si AZUB Bike zajistil postup do celostátního kola, v němž odborná porota vybere podle přísných kritérií ze 14 webových prezentací tu nejlepší. Slavnostní finále, během něhož budou vyhlášeny i výsledky soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, bude probíhat 7. prosince 2011 v Praze a bude možné je sledovat v přímém přenosu na ČT24.
Projekt Web roku vznikl jako zvláštní subkategorie v rámci soutěží Vodafone Firma roku 2011 a Era Živnostník roku 2011, které mají již mnohaletou tradici. Odborná porota hodnotí webové stránky přihlášených společností na základě jejich optimalizace, designu a uživatelské přístupnosti. Více o anketě Web roku 2011 najdete na www.webroku2011.cz.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 10:09
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.