Soutěž na NewGo.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Soutěž na NewGo.cz


Chceš vyhrát zájezd do Egypta, romantický víkendový pobyt pro dva nebo parfém značky Diesel pro sebe, případně pro partnera?

Pak je právě tobě určena soutěž probíhající na slevovém portálu NewGo.cz! Princip soutěže je velmi jednoduchý. Stačí setřít los a ihned zjistíš, zda postupuješ do slosování o pobyt či dovolenou nebo zda jsi vyhrál parfém. Mezi výherními losy jsou ve stejné míře zastoupeny dámské i pánské parfémy, záleží jen na tvém štěstí, který z nich bude tvůj.

Hlavní cena soutěže na NewGo.cz

Hlavní cenou celé soutěže je letecký zájezd do Egypta na 8 dní pro dvě osoby a pozor! Se stravou all inclusive! To vše v hodnotě 32 000 Kč. Abyste právě vy získali onu vysněnou hlavní výhru, stačí jen pravidelně stírat hrací losy, které naleznete jednak na stránkách NewGo.cz, ale také na sociální síti Facebook ve skupině Cestuji levně! NewGo.cz. Skupina Cestuji levně! NewGo.cz slouží jako oficiální stránka Newgo.cz na této sociální síti a naleznete zde nejen informace o soutěži a herní losy, ale také aktuální informace o nabízených slevách a aktuálních akcích NewGo.cz.

Výherce hlavní výhry bude znám 12.12.2011, kdy proběhne losování u notáře. Stále máte ještě velkou šanci setřít co nejvíce losů a třeba se štěstí usměje právě na vás! Tak neváhejte, navštivte slevový portál NewGo.cz a zkuste své štěstí!

Vedlejší ceny

Na rozdíl od hlavní ceny soutěže na NewGo.cz, výherci hlavních cen jsou známi okamžitě nebo, v případě výherců pobytů pro dva, každé pondělí. Pokud setřete herní los, ihned zjistíte, zda jste vyhráli nebo ne. Pokud setřete los a objevíte 3x květinu, případně 3x svíčky, vyhráváte parfém Diesel a obratem vám bude zaslán e-mail s potvrzením vaší výhry. Pak už stačí jen zaslat adresu, na kterou má být výhra odeslána, a můžete se těšit ze svého nového parfému.

Pokud jste setřeli los a postupujete do slosování o víkendový pobyt, pak musíte být trpělivější a na oznámení o své případné výhře si musíte počkat do pondělního slosování. Slosování výherců víkendových pobytů proběhne každé pondělí od 31.října do 12.prosince. Tudíž máte každý týden velkou šanci shromáždit co nejvíce losů, které vás zařadí do tohoto slosování.

Nevyhráli jste? Nevadí!

Nemáte štěstí a stále se vám nedaří najít ten správný los? Nevadí! Na stránkách NewGo.cz jsou pro vás každý den připraveny zajímavé slevy na pobyty a zážitky, které jsou výhrou samy o sobě! Za skvělé ceny si zde můžete pořídit lázeňské pobyty, víkendové pobyty ve dvou, dovolenou na horách, adrenalinové zážitky, relaxaci v pivních lázních a mnoho dalšího. Každý den naleznete na NewGo.cz novou slevu!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 10. 2011 22:10
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.