Skládací kola Dahon: příprava na jarní sezónu vrcholí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Skládací kola Dahon: příprava na jarní sezónu vrcholí


(Uherský Brod, 16. 2. 2011) – Uherskobrodská společnost AZUB Bike, která se specializuje na netradiční modely kol, uvádí na trh dvě nová skládací kola nejprodávanější světové značky Dahon. Na startu jarní cyklistické sezony se premiérově objeví i dvě novinky z této stáje – skládací kola Dahon Vector X10 a Dahon Eco C6.

Stylové skládací kolo Dahon Vector X10 je absolutní lahůdkou mezi skládacími koly. Na loňském ročníku největšího cyklistického veletrhu světa EUROBIKE 2010 dokonce toto kolo získalo prestižní ocenění EUROBIKE AWARD 2010. Oranžové ráfky se svazkovými výplety, kliky FSA Gossamer, 10rychlostní řazení SRAM, šlapací střed American Classic Ultralight a k tomu sedlo Kore XCF a super rychlé pláště Schwalbe – to je společnost komponentů, která dohromady tvoří dokonalý celek. Patentovanému rámu Vector design dala tvar a extrémní tuhost technologie hydroformingu. Kombinace kazety 11-36 zubů s 55 zuby talíře dává větší škálu převodů, než mají ostatní skládačky s dvojpřevodníkem. Navíc skládací kolo Dahon Vector X10 disponuje nastavitelnou výškou řídítek pro komfort při jízdě.
Naopak přednostmi modelu Dahon Eco C6 je jednoduchost a nízká hmotnost. Cílem výrobců bylo nabídnout uživatelům takové skládací kolo, na kterém se bude dobře jezdit do práce, ale i na výlety během dovolené. Rám je dostatečně tuhý a geometrie posezu připomíná klasická kola, proto se mohou uživatelé těšit na příjemný jízdní komfort. Velkou výhodou modelu je také jeho nízká cena.
Společnost AZUB Bike ovšem jde s dobou, a tak v jejím portfoliu samozřejmě nemohou chybět ani skládací elektrokola. Pro milovníky těchto moderních dopravních prostředků má připraveny modely Dahon Boost, Dahon Espresso a Dahon elektro Vitesse.
Všechny modely skládacích kol značky Dahon je možné zakoupit prostřednictvím webu www.azub.cz nebo některého z obchodních partnerů firmy AZUB Bike. Pro odborné konzultace můžete kontaktovat buď přímo firmu AZUB Bike nebo některé ze sedmi Dahon center v České republice a na Slovensku.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 2. 2011 15:17
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.