Setkání lehokol 2010 – hurá do Uherského Brodu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Setkání lehokol 2010 – hurá do Uherského Brodu


(Uherský Brod, 31. 8. 2010) – Letošní v pořadí již 9. ročník mezinárodního setkání lehokol se blíží mílovými kroky. Jeho pořadatel, uherskobrodská společnost AZUB Bike, již odkryla program této jedinečné akce, která se koná 9. – 12. září přímo v Uherském Brodě. Rekordní účast 200 lehokolistů povyšuje tento sraz na největší evropské setkání lehokol vůbec. Vítáni jsou ale samozřejmě všichni příznivci cyklistiky – ať té klasické, anebo alternativní.

Sraz oficiálně začíná ve čtvrtek, na kdy je naplánována vyjížďka o délce asi 70 km. Vyráží se z kempu Nivnická riviéra směrem na Vápenky a Blatnici pod Sv. Antonínkem. Ti z účastníků, kteří mají rádi terény, si udělají off-roadový výjezd až na vrchol Javořiny. Po návratu zpět do kempu vyplní večer filmové lehokolové překvapení.

Na pátek je připravena krátká zábavná navigační jízda a během odpoledne proběhne tříkolkový a hlemýždí závod v Uherském Brodě za sokolovnou. Samozřejmostí je i spanilá jízda od 16 hodin s fotografováním na brodském náměstí. Na páteční noc organizátoři chystají projížďku z kempu do centra Uherského Brodu a zpět o délce cca 12 km, na níž se vybavte čímkoli, co svítí a hraje. Půjde totiž o Páteční noční světelně zvukovou vyjížďku „Friday Night Sound and Light Ride“ a ta musí proběhnout ve velkém stylu!

V sobotu se další vyjížďkou z kempu všichni účastníci srazu přesunou na místa, kde žili první obyvatelé Moravy. V rámci tohoto výletu je možné navštívit Archeoskanzen v Modré a katedrálu na Velehradě. Sobotní večer zpříjemní nejprve vyprávění Honzy Gally o tom, jak se s manželkou vypravili do Himalájí na lehokole, a po něm zahraje cimbálová muzika.

Letošní setkání lehokol zakončí nedělní rychlostní závody na trase Nivnice – Suchá Loz.

Setkání lehokol se stalo tradičním každoročním svátkem všech příznivců a majitelů lehokol, jejichž počet neustále stoupá. O tom svědčí i rok od roku se zvyšující počet účastníků setkání. Letos se v Uherském Brodě očekává 200 lehokolistů, několik desítek dalších cyklistů na skládacích anebo klasických kolech a mnoho dalších příznivců alternativní cyklistiky.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 8. 2010 16:13
Kategorie: Zábava
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.