Šestý ročník AT Computers RoadShow přilákal už 500 hostů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Šestý ročník AT Computers RoadShow přilákal už 500 hostů


Ostrava, 24. 5. 2011 – Tradiční setkání zástupců společnosti AT Computers s obchodními partnery zahájilo šestou sezonu – a to mimořádně úspěšně. Prvních čtyř akcí se zúčastnilo téměř 500 lidí, což je o čtvrtinu více než v uplynulém roce.

Obchodníci AT Computers s vybranými dodavateli již stihli navštívit Brno, Prahu, Ostravu a Pardubice. Setkání každý rok získávají na popularitě. Tento trend se potvrzuje i letos – zatímco loni se prvních devíti setkání zúčastnilo 653 hostů, tak letos by mohl jejich počet přesáhnout osm stovek.

Akce je vždy koncipována mimořádně prakticky a má bohatý doprovodný program. Přednášky výrobců netrvají déle než dvacet minut, následuje volná zábava s neformálními diskusemi.

„Skutečně nám jde především o to, aby si každý z účastníků celý den užil. Chceme se hodně neformálně bavit – nejen o obchodu a strategii. Letošní ročník se navíc celý nese v japonském duchu, proto se hosté mohou těšit na řadu zajímavých pozorností a drobností s bohatou tombolou,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Další zastávky AT Computers RoadShow budou v Liberci v Grandhotelu Zlatý Lev (úterý 31. 5.) a v Plzni v Kongres hotelu U Borského parku (středa 1.6.) - začíná se vždy od 9:00 hodin. Ve druhém červnovém týdnu se pak AT Computers RoadShow přesune na Slovensko. Nejdříve zavítá do Košic (Hotel Centrum, úterý 7. 6.) a poté do Žiliny (Holiday Inn Žilina, středa 8. 6.) a Bratislavy (Hotel Medium, čtvrtek 9. 6.).

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 5. 2011 10:46
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.