Série tradičních setkání AT Computers se zúčastnilo přes 900 firem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Série tradičních setkání AT Computers se zúčastnilo přes 900 firem


Ostrava, 9. 11. 2011 – AT Computers uspořádala tradiční šňůru osmi setkání obchodníků a product managerů společnosti s jejich obchodními partnery z řad výrobců a resellerů. Cyklus přednášek a workshopů, který se nesl v duchu motorkářského srazu a který doprovázelo burácení nadupaných mašin, v uplynulých měsících přilákal přes 1500 účastníků (z toho 930 unikátních resellerů - firem).

Podzimní setkání se svými partnery, resellery a vendory pojala letos firma AT Computers jako motorkářský sraz. Ten začal již dopoledne a oživoval přednášky a prezentace jednotlivých vendorů nebo zástupců AT Computers. Večery se pak nesly v duchu rockové muziky, krásných žen a silných chlapů. Na každé akci zaznělo přes 25 odborných prezentací a nechyběla ani výstava nejnovějších produktů.

„Snažíme se vdechnout našim partnerským setkáním jedinečnou atmosféru. Proto nás velice těší, že je o ně pořád tak velký zájem. Jsou pro nás vynikající příležitostí dozvědět se více o produktových novinkách a trendech. V neposlední řadě je to skvělá možnost přiblížit se našim obchodním partnerům a zjistit, co je trápí a jaké jsou jejich představy o naší vzájemné spolupráci,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Šňůra motorkářských srazů AT Computers odstartovala na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenském Podbanském.
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2011 14:54
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.