Seall otevřel v Plzni novou prodejnu ParkerStore | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Seall otevřel v Plzni novou prodejnu ParkerStore


Praha, 26. 3. 2012 – Společnost Seall v.o.s., největší distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice, v březnu slavnostně otevřel novou prodejnu ParkerStore, tentokrát v Plzni.

„Otevřením nové prodejny ParkerStore v Plzni bychom rádi vyšli vstříc našim zákazníkům ze západočeského regionu a zlepšili tak dostupnost našich produktů a služeb. Věříme, že nová prodejna pro ně bude zajímavá nejen svojí atraktivní polohou v centru města, ale především sortimentem zboží a služeb z oblasti hydrauliky, pneumatiky a těsnění,“ uvedl ve slavnostním projevu Ing. Miroslav Gallo, jeden z jednatelů společnosti Seall v.o.s.
„Nové prodejně ParkerStore bych chtěl popřát hodně spokojených zákazníků, kteří se do ní budou rádi vracet a kteří zde naleznou nejen potřebné zboží, ale i odpovídající služby a odborné poradenství,“ řekl Jan Neubert, obchodní ředitel Parker Hannifin Czech Republic.
V rámci slavnostního dne proběhla také praktická ukázka IBS iCount bottle sampleru. Jedná se o laserový čítač částic, který slouží k posuzování mechanických nečistot obsažených v kapalinách, například v hydraulických olejích, mazacích olejích, palivech používaných v letectví apod.
Svátečního dne se kromě zástupců společností Seall a Parker Hannifin Czech Republic zúčastnili i přední obchodní partneři společnosti Seall v.o.s., jako jsou Fuji Koyo Czech, Wikov Gear, Invelt Industry International, Wuppermann Kovotechnika, CZECH PRECISION FORGE, ŠKODA MACHINE TOOL, ŠKODA TRANSPORTATION, EBK ERET BERNARD a ZS - Bohemia.
Nový ParkerStore je již šestnáctou specializovanou prodejnou s produkty Parker Hannifin na území České republiky a Slovenska, z nichž celkem pět provozuje společnost Seall v.o.s. Jedná se o prodejny v Praze (Klecanech), Brně, Kroměříži, Spořicích u Chomutova a nově také v Plzni. Po celém světě je rozmístěno více než 1000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin.
Adresa nového ParkerStore v Plzni: SEALL v.o.s., Bendova 2733/38, 301 00 Plzeň###
O společnosti Parker Hannifin
Díky ročnímu obratu přes 12 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 58 000 zaměstnanců ve 47 zemích po celém světě. Firma Parker již 55 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti http://www.parker.com, nebo stránky http://www.phstock.com.

Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Czech Republic s.r.o. má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 3. 2012 8:33
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.