SATUM CZECH pořádala konferenci o pojišťovnictví | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SATUM CZECH pořádala konferenci o pojišťovnictví


V úterý 19. října 2010 se v Ostravě uskutečnil již třetí ročník odborné konference o pojišťovnictví, jejímž pořadatelem tradičně byla makléřská pojišťovací společnost SATUM CZECH. Konference se zaměřením na současnou problematiku v oblasti pojišťovnictví se konala v konferenčním sále GALERIE v Clairon Congress Hotel Ostrava. Za řečnickým pultem se vystřídala řada významných odborníků z řad pojišťoven, nezávislých odborníků a poradců.

„Návštěvníci konference se dozvěděli od Miroslava Opálky, poslance a místopředsedy Výboru pro sociální politiku PS PČR, jaký dopad bude mít důchodová reforma na důchodce, zaměstnance, zaměstnavatele, finanční sektor a stát. V přednášce Dany Murárikové ze společnosti QBE INSURANCE (Europe) LIMITED získali informace o tom, jaká se nabízejí pojištění proti finanční ztrátě při splátkovém financování vozidla. Poslechli si také přednášku Ing. Hynka Rasochy ze společnosti Euler Hermes Čescob o prevenci nedobytných pohledávek formou úvěrového pojištění,“ shrnul ve stručnosti program konference Roman Horváth, jednatel společnosti SATUM CZECH, a dodal: „Posluchači byli z řad klientů a potenciálních klientů společnosti SATUM CZECH. Těmi jsou zejména dopravní společnosti, výrobní a průmyslové podniky a subjekty státní správy.“

SATUM CZECH konference je spolufinancována z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Jedná se o jedinou konferenci s touto problematikou pořádanou na území Moravskoslezského kraje.Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2010 12:42
Kategorie: Doprava
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.