Rodinné domy Jižní stráně zvou k návštěvě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rodinné domy Jižní stráně zvou k návštěvě


Před necelým rokem se v Březiněvsi, městské části Praha 8, začalo s výstavbou rodinných domů. Investorská společnost Březiněves, a.s., člen skupiny CPI Group, zde připravuje bydlení pro čtyřiatřicet rodin, jejichž novou adresou se stane Jižní stráň. Projekt s poetickým názvem už vítá i první zájemce o prohlídku vzorového domu. Dokončení celého projektu je plánováno na jaro 2009 a předpokládané investice do celého projektu činí 160 milionů korun.

Samotný název čtvrtě Jižní stráň napovídá, že určujícím faktorem pro vzhled domů a celkovou koncepci jejich uspořádání v prostoru byla především lokalita. Ačkoliv je Březiněves vzdálena jen patnáct minut jízdy autem od centra Prahy, obklopuje ji zeleň a přirozené prostředí, což vyhovuje nejen rodinám s dětmi, ale také lidem toužícím po aktivní relaxaci. Významný podíl slunečního světla v této oblasti vedl architekty k tomu, aby vytvořili rodinné domy otevřené těmto přírodním vlivům.

„Podoba domů zohledňuje přirozené sluneční světlo v otevřeném prostoru interiéru. Velké prosklené plochy umožňují maximální přístup denního světla do interiéru,“ uvedl k architektuře obchodní ředitel CPI Group Milan Trněný. Pro zájemce o bydlení na Jižní stráni je připraven vzorový dům, který zcela odpovídá požadavkům a standardům na všech čtyřiatřicet domů. Dvoupodlažní domy o velikost 5+kk nabízejí plochu téměř 160 m2. Klidová zóna s pokoji a pracovnou je přesunuta do vyššího poschodí; obývací pokoj, kuchyně a komora jsou umístěny v přízemí. Každé z pater má pak vlastní koupelnu a toaletu. Plochu domů dále rozšiřují zahrady o výměře od 200 do 600 m2. Standardní vybavení domů je charakteristické vysokou kvalitou.

„Projekt Jižní stráň v sobě nese výhody blízkého velkoměsta a současně přírodního prostředí. Z centra Prahy jste v Březiněvsi autem za patnáct minut. Obec disponuje velmi dobrou infrastrukturou a občanskou vybaveností jak pro každodenní potřeby, tak pro volnočasové aktivity,“ dodal Trněný. Obec Březiněves navíc nabízí občanům s trvalým pobytem různé druhy podpory a výhod.
Kontakt:

Michaela Winklerová
Public Relations
winklerova@aetna.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 2. 2008 18:20
Kategorie: Reality
Název zdroje: Komunikační agentura AETNA (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full servisová komunikační agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.