Radomír Sabela výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Radomír Sabela výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING


Výkonným ředitelem OKIN OUTSOURCING, divize společnosti OKIN GROUP, se stal Radomír Sabela. Ve své funkci bude vést rozvoj outsourcingu v České republice a ve střední a východní Evropě, řídit implementaci nových produktů a procesů a zajišťovat dodávku služeb klientům.

„V OKIN OUTSOURCING budu mít na starosti řízení pražského i ostravského týmu, se kterými budu zodpovídat za posilování a rozšiřování portfolia stávajících klientů. Jsme na trhu již 6 let a se 460 zkušenými pracovníky v oboru outsourcingu máme velmi slibnou tržní pozici,“ uvádí Sabela ke svému nástupu do funkce.

Radomír Sabela přichází ze společnosti Accenture, kde budoval a vedl dodavatelská centra outsourcingových služeb ve střední a východní Evropě (Praha, Bratislava, Varšava, Bukurešť). V minulosti rovněž působil jako CEO ve Philips Česká Republika, za jehož vedení byla firma oceněna titulem Investor roku 2001 a také jako Vice President a ředitel pro CEE u Philips Medical Systems v Hamburgu. „Věřím, že pro outsourcingový byznys existuje v zemích střední a východní Evropy velký potenciál. V prostředí velké české firmy bude pro mě předávání zkušeností nabytých v globálních firmách a budování nového byznysu velkou a zajímavou výzvou,“ uzavírá Sabela.

Radomír Sabela vystudoval obor chemické inženýrství na Univerzitě Pardubice. Je ženatý, má tři děti a mezi jeho zájmy patří cyklistika, lyžování, turistika, fotografování a četba.

V Praze 26. dubna 2011Kontakt:

Zdeněk Štěpka
Marketing Specialist
zdenek.stepka@okin.eu
www.okin.eu
+420 722 608 245
+420 234 707 999


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 4. 2011 9:33
Kategorie: Reality
Název zdroje: OKIN GROUP, a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti OKIN GROUP, a. s.

OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již sedmnáctým rokem. Pod značkou OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management, tedy služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Dále pak pod značkou OKIN OUTSOURCING zajišťuje služby v oblasti business process outsourcing (BPO). Dceřiná společnost OKIN EDUCA navíc poskytuje služby v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje a nabízí rovněž i projektovou činnost spojenou s aktivitami získávání finančních prostředků z fondů Evropské unie. Skupinu v roce 2009 rozšířila společnost OKIN CLEANING nabízející úklidové služby. V současnosti má skupina OKIN GROUP více jak 1500 zaměstnanců, působí v ČR, na Slovensku, ve Švédsku, Rusku, Bulharsku a na Ukrajině. V oblasti facility managementu obsluhuje desítky administrativních budov, průmyslových podniků, logistických a obchodních center.
www.okin.eu
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.