Přístroje od Parker Hannifin pro slovenskou armádu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přístroje od Parker Hannifin pro slovenskou armádu


Praha, 6. srpna 2010 - Společnost Parker Hannifin oznámila, že dodala firmě Regula Servis přístroje IcountACM20 pro potřeby slovenské armády. Unikátní filtry Parker umožňují udržovat čistotu paliva při jeho tankování do letadel.

Armádní kontrolní úřad slovenského letectva okamžitě zařadil počítání částeček jako standard pro monitorování znečištění paliva poté, co shlédl demonstraci funkce Parker IcountACM20. Po třech letech nyní vlastní čtyři přístroje IcountACM20, které pracují v palivových laboratořích v Žilině, na severu Slovenska, na hlavní letecké základně ve Sliači, která je ve středu země, vrtulníkové základně v Prešově na východě Slovenska a základně dopravního letectva v Kuchyni.

Na základě úspěšného zavedení IcountACM20 zavedla společnost Regula Servis do letectva IcountPD jako trvalou inline metodu pro monitorování dodávek paliva do letadel.

Slovenské letectvo chce mít v dnešní době neustále pod kontrolou, zda je kvalita jimi používaného paliva dobrá či nikoliv. Z tohoto hlediska je instalace a specifikace IcountPD vyzkoušena a představuje jednoduchý, nenáročný a velmi úspěšný způsob monitorování, což se prokázalo během posledních 12 měsíců. Úspěch IcountPD vedl slovenské letectvo k vybavení dalších devatenácti plnicích vozidel produkty IcountPD.

Při měření paliva na výtokové straně filtrů je IcountPD nastaven na alarm podle ISO kódu 18/16/14. Pokud dojde ke vzniku kontaminace, např. částečkami vody nebo nečistot, bude to IcountPD detekovat jako kontaminaci, spustí se optický alarm, který potom přeruší výdaj paliva zapnutím logického relé zapojeného v obvodu systému „DEAD MAN“ u plnicí cisterny.

Před instalací IcountPD byla neznámá kvalita tankovaného paliva a nebylo ji možné monitorovat. S instalačními náklady nižšími než 2000 euro umožňuje zařízení pro monitorování podmínek Parker IcountPD zvýšit úroveň důvěry v kvalitu paliva a postupy při manipulaci u slovenského letectva.
###
O společnosti Parker Hannifin Czech Republic s.r.o.
Díky ročnímu obratu přes 10 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 52 000 zaměstnanců ve 48 zemích po celém světě. Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika.
Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2010 9:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.