Povánoční úklid snadno a rychle | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Povánoční úklid snadno a rychle


Skončily vánoce, všichni jsme si rozbalili svoje dárky, za námi jsou i Vánoční svátky, sedíte v pokoji u usychajícího stromečku a pomalu se připravujete na povánoční úklid. Přemýšlíte co všechno je třeba udělat. Co všechno je třeba ještě uklidit a Váš pohled jistě padne i na zákoutí, na které před vánocemi nezbyl čas. Chtěli byste mít uklizeno rychle, dobře a pokud možno co s nejmenší námahou? Případně, aby se Váš byt či dům uklízel, zatímco jste na nákupu? Společnost Kärcher s.r.o Vám poradí jak na to, bez stresu a zbytečného trápení.

Pro tuto a nejen tuto situaci, bychom Vám chtěli představit produkty, se kterými zvládnete povánoční úklid snadno a rychle. Jako tip pro Vás jsme vybrali produkty od společnosti Kärcher, která je celosvětovou jedničkou v oblasti čistící techniky a která razí filozofii “dělat věci jinak”, což v oblasti čistění znamená především úsporně, kvalitně a ekologicky, abyste ušetřili čas nejen při předvánočním uklízení a mohli jej více strávit společně s Vašimi blízkými.

Robotický vysavač RC 3000 uklízí i když nejste doma
Robo Cleaner RC 3000 je soběstačný čisticí systém, který dle výběru zametá a vysává i tehdy, když nejste doma. Je vhodný pro podlahy typické pro domácnost, jako jsou koberce a tvrdé plochy. RoboCleaner se skládá z nabíjecí/odsávací stanice a mobilního robota. Pohybuje se na principu náhody, když rozezná zvýšené znečištění, uvede se do čistícího módu a znečištěné místo důkladně vyčistí. Narazí - li robot na překážku, mění svůj směr, dokud nenarazí na další překážku. Také schody nejsou žádný problém. Sensory na podvozku rozeznají propasti a zabrání pádu. Svou kompaktní plochou konstrukcí se dostane i pod nábytek a téměř do všech koutů. Sám si vyhledá infračerveným paprskem svou nabíjecí stanici. Zde vyprázdní nádobu na nečistoty otvorem sacího hrdla a dobije baterie.

Extraktor SE 4001 pro důkladné vyčištění všech ploch
Extraktor SE 4001 na bázi mokro-suchého vysavače dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na všech površích a to pomocí nově vyvinuté technologie trysek. Díky těmto speciálním tryskám s využitím podtlaku je dosahováno čištění do až do úplné hloubky vláken a čištěné plochy jsou až o 50% rychleji znovu pochůzné než u konkurenčních výrobků. Tento unikátní přístroj je možné použít i jako mokro-suchý vysavač.

WV 50 Plus pro jednoduché a hygienické čištění oken
WV 50 je první bateriový okenní čistič "vysavač" od firmy Kärcher pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada WV 50 plus je úplným řešením - odsávání vody v bateriovém provozu velmi zjednodušuje čistící proces. Představte si dokonale čistá okna bez zanechaných šmouh a zaschnutých kapek špinavé vody. Nástřiková lahev se stírací násadou a mikrofázovým padem společně s koncentrátem čisticího prostředku nabízí perfektní doplnění pro optimální čištění. To vše je WV 50 Plus.

Poradíme Vám
Za společnost Kärcher s.r.o věříme, že Vaše vánoční svátky proběhly v klidu a míru, i díky použití našich čistících přístrojů a výrobků. Velmi rádi se s Vámi osobně uvidíme v našich při našich povánočních slevách a akcích, kde Vám poradíme a doporučíme nejlepší řešení nejen pro povánoční úklid Vaší domácnosti.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 1. 2012 15:54
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Kaercher s.r.o (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.