Pokračují konzultační dny „Vzdělávejte se pro růst“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pokračují konzultační dny „Vzdělávejte se pro růst“


Konzultační dny věnované výzvě „Vzdělávejte se pro růst“, které v průběhu května pořádala společnost Everesta, s.r.o., se setkaly s velkým zájmem. Společnost Everesta, s.r.o. se proto rozhodla konzultační dny zopakovat, a to v České Lípě, v Ostravě a v Brně.

„Vzdělávejte se pro růst“ je pro firmy možná jednou z posledních šancí, jak získat dotace na školení a na mzdy pro mimopražské zaměstnance. Bezplatné konzultační dny jsou příležitostí, jak se dozvědět více o této výzvě a poradit se s odborníky o tom, co vše je třeba udělat, aby firma dotace získala.
Průřezovou výzvu „Vzdělávejte se pro růst“ vyhlásilo v březnu Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. V rámci této výzvy bude rozděleno celkem 2,3 miliardy Kč na podporu zaměstnavatelů, zaměstnanců a uchazečů o práci. Podpora je určena vybraným odvětvím české ekonomiky.
Konzultační dny se budou konat 31. 5. a 7. 6. v Ostravě, 2. 6. v České Lípě a 22. 6. v Brně. Více informací naleznete na http://www.ecs-eurofinance.cz/vzdelavejte-se-pro-rust.
Kontakt:

Tereza Mrzenová
tereza.mrzenova@everesta.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2011 9:37
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Everesta, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Everesta
Vzdělávací a poradenská společnost Everesta (dříve ECS Edconsia) se sídlem v České Lípě má své zastoupení již v šesti českých a moravských městech. Vzdělávání, firemní poradenství, eventy a konference a další služby firmám, to jsou hlavní oblasti, ve kterých nabízí svým klientům pomoc. Dceřiná společnost ECS Eurofinance se specializuje na kompletní dotační poradenství a konzultační služby v oblasti zadávání výběrových řízení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.