Pneumatické bezpístnicové lineární aktuátory OSP-L vám umožní pracovat až do -40°C | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pneumatické bezpístnicové lineární aktuátory OSP-L vám umožní pracovat až do -40°C


Praha, 13. září 2010 – Společnost Parker Hannifin představila nové bezpístnicové lineární aktuátory OSP-L, které byly navrženy pro aplikace, kde je vyžadován minimální únik vzduchu a zvýšená ochrana proti vnějšímu znečištění.

Hliníkový profil OSP-L je plně kompatibilní s populární OSP-P řadou, a umožňuje jejich snadnou kompatibilitu. Poslední speciální OSP-L verze je navržena tak, aby mohla být používána při jakýchkoli venkovních pracích až do -40°C.

Je to právě kombinace vnitřní polyuretanové těsnicí pásky a vnější ocelové pásky, která dělá z OSP-L unikátní řadu. Nejenže OSP-L nabízí nejnižší možnou míru úniků směrem ven, ale zároveň dokonale chrání před kontaminací zvenčí směrem dovnitř. Právě jako modely ze známé ORIGA OSP-P řady, i OSP-L vykazuje minimální opotřebení a dokáže odpracovat až 8000 km, aniž by musela být provedena jakákoli údržba.

Základním rysem OSP-L modelu je vnitřní kluzné ložiskové vedení. Pro náročnější zákazníky však může být podle specifických požadavků vybaven také externím kluzným vedením SLIDELINE nebo externím lineárním vedením s kuličkovým oběhem STARLINE. Podobně jako v případě prověřených modelů z OSP-P řady, i nová OSP-L série klade důraz na minimální hmotnost a jednoduchý a praktický design. Maximálně jednoduchá je také aplikace jednostranného přívodu vzduchu, stejně jako případná integrace 3/2-cestného řídicího ventilu.

Velká škála přídavných doplňků obsahuje také vidlici nebo inverzně uložený vozík. Žádný problém nepředstavuje ani duplexní nebo vícenásobné připojení přímočarého pohonu. Jednoduše a flexibilně mohou být k OSP-L přidány také nejrůznější spínače.

Mimořádná je nová OSP-L řada také tím, že je velmi jednoduché měnit nastavení produktu tak, aby splňoval nejnáročnější přání zákazníka. Obsahuje magnetický píst, jednoduše se dají instalovat také nastavitelné spínače a mechanické zarážky.

Více informací o OSP-L pneumatických bezpístnicových aktuátorech naleznete na stránkách www.parker.com/origa/OSP-L.

###
O společnosti Parker Hannifin
Díky ročnímu obratu přes 10 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 55 000 zaměstnanců ve 46 zemích po celém světě. Firma Parker již 54 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti http://www.parker.com, nebo stránky http://www.phstock.com.

Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy, Parker Hannifin Czech Republic s.r.o., má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 9. 2010 11:34
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.