Plzeň Plaza jde do finále | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Plzeň Plaza jde do finále


Praha, 10.října 2007 Výstavba projektu Plzeň Plaza společnosti Plaza Centers se úspěšně chýlí ke konci. Obchodně-zábavní centrum v samém středu města bude otevřeno 20. listopadu 2007. Centrum nabídne nejen kvalitní nakupování v příjemném prostředí, ale také prostor pro relaxaci a zábavu.

Nové nákupní centrum se bude nacházet v atraktivní lokalitě přibližně 250 m od hlavního náměstí Plzně na místě bývalého městského výstaviště, která je přímo spojená s hlavní dopravní tepnou města a důležitou křižovatkou veřejné dopravy (30 m od autobusových a tramvajových zastávek). Vzhledem ke snadné dostupnosti pro obyvatele Plzně (cca 170.000 obyvatel) a spádové oblasti v okruhu 15 km od města bude nákupní centrum sloužit až pro 350.000 obyvatel.

Projekt Plzeň Plaza za více než 1,2 miliardy korun nabídne svým návštěvníkům nejen možnost nákupů, ale i sportovní a relaxační zónu či kulturní zařízení ve formě nově zrekonstruovaného amfiteátru, který bude zprovozněn současně s otevřením nákupního centra a bude sloužit jako multifunkční kulturní prostor.

Složení nájemců nabízí rozsáhlou nabídku sortimentu pro denní potřeby a dále světovou a domácí módu a doplňky. Zákazníci se mohou těšit na supermarket Albert, Multikino Cinema City, zábavní centrum Fantasy park, obchod se sportovními potřebami a doplňky Hervis, potřeby pro domácnost, prodejnu Home Art s nábytkem a doplňky. Plzeň Plaza dále nabídne obchody se značkovou módou Esprit, Reserved, Retro Jeans, Takko, Orsay, Pimkie, Camaeiu, Promod, Terranova, Time Out, Reporter, Kienast Shoes, Deichmann, CCC boty, parfumerii Douglas, drogerii Rossmann a další. Kavárny, jednotky rychlého občerstvení a restaurace Pizza Detailo nabídnou příjemné posezení a občerstvení při návštěvě či setkání s přáteli a rodinou.

„V současné době máme k dispozici poslední 3 volné jednotky, o kterých jednáme s několika zájemci. Jsme rádi, že se nám za tak krátkou dobu podařilo vytvořit zajímavý mix nájemců a oslovit některé z významných jmen na trhu a pomoci jim tak při jejich expanzi. Zákazníci zde najdou několik nových značek, které ještě v regionu nejsou. Největším atributem je rozhodně lokalita a umístění centra Plzeň Plaza, která umožní nájemcům oslovit veliký počet zákazníků, kteří přes centrum projíždí či do centra míří,“, řekl Marko Milosavljevic, manažer pronájmů společnosti Plaza Centers.

V rámci volnočasových aktivit nabídne Plzeň Plaza dle dohody s městem úpravený park – v tzv. severní části pozemku o rozloze 50 000 m², umístěného přes řeku Mži. Vznikla zde nová odpočinková a sportovní zóna pro všechny obyvatele města a návštěvníky nákupního centra. Jedná se mimo jiné o vytvoření cyklistických stezek podél řeky Mže, dětských a sportovních hřišť, skate parku s U rampou aj. V tomto veřejně přístupném parku pak budou moci obyvatelé města a návštěvníci centra trávit volný čas v příjemné atmosféře, aktivně odpočívat či si jen užívat procházky v zeleni.

Popis projektu

Nákupní a zábavní centrum o celkové ploše 27 000m² (více než 19 500m² pronajímatelné plochy) se skládá ze tří pater a přilehlé parkovací budovy, která bude poskytovat přibližně 450 parkovacích míst. Další parkovací místa se budou nacházet přímo před hlavním vstupem do centra.

Suterén centra, do kterého se bude vstupovat přímo z přilehlého parkovacího domu propojovací chodbou pod Pobřežní ulicí, nabídne návštěvníkům služby v rámci supermarketu, velkých prodejen se
sportovními potřebami a další obchody jako jsou drogerie, lékárna, tabák, květinářství, knihkupectví, hračkářství, cestovní agentury aj. Přízemí pak spolu s částí prvního patra poskytne zákazníkům rozsáhlou nabídku z oblasti módy a doplňků, ale i řadu dalších atraktivních obchodů. Zbývající část prvního patra centra nabídne širokou škálu zábavy a relaxace například v 10 kinosálech Cinema City, v zábavním centru Fantasy park s několika bowlingovými dráhami, diskotékou, kulečníkem, videohrami, ale i dětský koutek s hlídaním a s atraktivním vybavením pro malé děti. Návštěvníci centra mohou také strávit příjemný čas v některé z restaurací, či kaváren nebo navštívit dnes velmi populární občerstvení typu „fast food“.


Kontakt:

Lucie Řeřichová
Account Manager
lucie.rerichova@bestcg.com
607 269 291
257 532 030


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 10. 2007 13:26
Kategorie: Reality
Název zdroje: Best Communications (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.