Philips 235BL2CB: velký monitor s inteligentním PowerSensorem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 235BL2CB: velký monitor s inteligentním PowerSensorem


Brno, 8. 3. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor značky Philips řady B. Model 235BL2CB je výjimečný zejména díky funkci PowerSensor, která dokáže uživateli ušetřit až 80 procent nákladů na el. energii.

PowerSensor je nová unikátní technologie Philips. Součástí každého monitoru je zabudovaný senzor, který dokáže pomocí neškodných infračervených signálů zjistit, zda je uživatel před monitorem. Ve chvíli, kdy není, automaticky sníží jas monitoru. Úspora energie a finančních nákladů může dosáhnout až 80 procent.

Displej 235BL2CB má elegantní design, který splňuje nejpřísnější nároky na ergonomii. Má nastavitelnou základnu monitoru Compact Ergo Base, která umožňuje měnit náklon, natočení i výšku a zajistit tak maximální pohodlí při prohlížení a navíc zvyšuje efektivitu práce.

Nový LED monitor Philips využívá LED technologie, díky níž se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas. Stálá úroveň jasu na celé obrazovce nabízí dokonalou reprodukci barev. Navíc jsou LED diody šetrné k ekologii, protože neobsahují rtuť a umožňují tak šetrný proces likvidace a recyklace.

Monitor splňuje nároky na certifikaci EPEAT GOLD zaručující maximální energetickou účinnost a nižší emise plynů. Program EPEAT pomáhá kupujícím vybírat monitory podle 51 kritérií podporovaných organizací US EPA. Certifikace GOLD zaručuje, že nejméně 30 % plastů tvoří recyklované materiály.

Dalšími přednostmi monitoru je funkce SmartImage, která automaticky analyzuje zobrazovaný obsah a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatel si může vybrat z řady různých režimů a monitor sám dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí.

Součástí monitoru je také port USB 2.0, který umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, nebo zabudovaný stereo audio systém se dvěma vysoce kvalitními stereofonními reproduktory.

Monitor je na českém i slovenském trhu k dispozici již nyní.


Přednosti LED displeje 235BL2CB/00
PowerSensor – moderní technologie, která dokáže ušetřit až 80 % nákladů
Technologie LED – díky stálé úrovni jasu nabízejí dokonalou reprodukci barev
EPEAT Gold – zaručuje ochranu lidského zdraví a životního prostředí, nejméně 30 % použitých plastů tvoří recyklované materiály
Compact Ergo Base – nastavení náklonu, natočení i výšky monitoru
Zabudovaný stereo audio systém – dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek nahrazují výčnělková tlačítka

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 23“
Spotřeba 22,47 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 300 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Konektory VGA, DVI-D (digitální HDCP)
Hmotnost 4,57 kg
Doporučená min. EU cena 3708 Kč bez DPH


Chcete-li se o tomto monitoru dozvědět více, navštivte stránky http://www.powersensormonitor.com.

###

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 3. 2011 9:41
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.