Philips 231T1LSB: sledujte televizi v HD na svém monitoru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 231T1LSB: sledujte televizi v HD na svém monitoru


Brno, 10. 5. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje nový elegantní Full HD TV LED monitor Philips 231T1LSB. Díky bohaté výbavě, skvělému obrazu a dokonalému zvuku si uživatelé nyní mohou své oblíbené programy skutečně užít.

 Nový 23“ LCD TV panel s White LED podsvícením
 Zabudovaný DVB-T tuner schopný přijímat MPEG-4 formát
 Široké možnosti připojení externích zařízení

Philips 231T1LSB je elegantní TV monitor, který nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů, mimořádně vysoký kontrast až 20 000 000:1 a krátkou odezvu. Díky moderním technologiím pro vylepšení obrazu a zvuku se sledování TV, poslech hudby či hraní her stává skutečným zážitkem.
Navíc displej poskytuje široké možnosti připojení externích zařízení. Je vybavený běžným VGA portem i digitálním HDMI. Na zadním a bočním panelu je umístěn scart konektor, kompozitní video a audio vstup/výstup, S/PDIF konektor, servisní USB port, CI vstup a klasický vstup pro anténu. Zabudovaný DVB-T tuner je schopný přijímat vysílání v MPEG-4 formátu, takže pro sledování terestriálního HDTV už není potřeba žádný externí set top box.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 pri 60 Hz
Úhlopříčka 23“
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Audio: 2 x 5W
TV Tuner: DVB-T
Hmotnost: 5,53 kg
Doporučená min. EU cena 4764 Kč bez DPHO MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 5. 2011 9:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.