Philips 227E3QPHSU: Výkonný a úsporný IPS panel | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 227E3QPHSU: Výkonný a úsporný IPS panel


Brno, 10. 11. 2011 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový LED monitor Philips 227E3QPHSU. Nový monitor se vyznačuje použitím zobrazovací technologie IPS a PowerSensorem, které z monitoru činí chytré a ekologické řešení. Díky svému elegantnímu designu navíc zkrášlí jakýkoli prostor v kanceláři či v domácnosti.

• IPS technologie zaručuje vynikající pozorovací úhly a věrné barvy
• SmartContrast 20 000 000:1 pro dokonalé detaily černé
• Poměr stran 16:9 Full HD pro nejlepší zážitek ze sledování
• PowerSensor pro maximální šetření elektrické energie


Philips 227E3QPHSU je 22“ Full HD monitor s IPS technologií a W-LED podsvícením, které mu zaručuje vynikající podání barev, dokonalé pozorovací úhly a je zároveň úsporné. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor vybaven PowerSensorem. Ten sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz.

Technologie SmartContrast (20 000 000:1) zaručuje monitoru dokonalé detaily černé barvy. Díky speciální technologii SmartResponse je reakční doba příjemných 7 ms (GtG). Optimální rozlišení monitoru je 1920 x 1080 bodů s poměrem stran 16:9. Pro příjem signálu monitor vyžívá buď standardní D-SUB, anebo digitální DVI vstup a je též vybaven HDMI portem. Tenké elegantní provedení panelu společně s průhledným modrým okrajem doplní interiér vašeho domova.

Technické parametry:

Typ LCD panelu IPS LCD
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“ (54,6 cm)
Formát obrazu 16:9
Odezva 7 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost: 3,68 kg
Cena bez DPH: 3 222 Kč

###
O MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 11:10
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.